SON TV

Gamze Özçelik, ‘Sınırsız İyilik Ödülü’ne layık görüldü

Gamze Özçelik, ‘Sınırsız İyilik Ödülü’ne layık görüldü

Manken ve oyunculuk kariyerini bırakarak kendini iyiliğe adayan Gamze ÖZçelik, 30 ülkede 45 filmin gösterileceği Uluslararası Göç Filmleri Festivali’nin açılış törenine katıldı.

Özçelik, festivalde ödül aldı. Yıllardır mültecilere yardım amacıyla yürüttüğü başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Özçelik, “Sınırsız İyilik Ödülü” aldı.

İlk kez bu yıl gerçekleştirilen ve en geniş kapsamlı ve katılımlı tematik fim festivali olan “Uluslararası Göç Fimleri Festivali” arttırılmış gerçeklikle düzenlenen yeni nesil bir açılış töreninen sahne oldu.

SINIRSIZ İYİLİK ÖDÜLÜ, SINIR TANIMAYAN ÖZÇELİK’İN

Festivale 30 ülkeden 45 film katılırken mültecilere yardım konusunda sınırsız bir iyilikle çalışan Gamze Özçelik’e ‘Sınırsız İyilik Ödülü’ takdim edildi.

Ödüle layık görülen Özçelik bir açıklama yaptı. Özçelik açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“En büyük ödülü Allah bu yola girmeyi nasip ederek verdi. Ne kadar şükretsem az. Bizim için en büyük mutluluk yeryüzünde bir canın gülümsemesine vesile olabilmek. Sizin bu ödülünüzü her gördüğümde inşallah o arşınladığımız yolları, o başını okşadığımız yetimleri, belki susuz bir canın su bulmasına vesile olmamızı hatırlayacağım”