SON TV

Gökhan Özoğuz’dan dikkat çeken T.C yorumu

Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, "Birtakım değerler fabrika ayarlarına, yani özüne geri dönüyor T.C ibaresi gibi" diyerek Levent Üzümcü'nün paylaşımına destek verdi.

Gökhan Özoğuz’dan dikkat çeken T.C yorumu

Son zamanlarda Twitter hesabından yaptığı siyasi paylaşımlarla gündeme gelen Gökhan Özoğuz, yeni bir paylaşımla adından söz ettirdi. Özoğuz, Levent Üzümcü’nün 4 yıl önce Şehir Tiyatroları’ndan atılmasıyla ilgili paylaşımına destek verdi.

T.C PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Twitter hesabından Levent Üzümcü’nün attığı tweete karşılık veren Özoğuz, şunları söyledi: “İşin başında ehli olmalıdır. Zamanında akraba kayırma ve spesifik bir cenahın kadrolaşması sebepli bir işçi işe alınmışsa hak eden ile yer değiştiriyor diye kulağımıza geliyordur. Şimdi birtakım değerler fabrika ayarlarına, yani özüne geri dönüyor. T.C. ibaresi gibi”

“ÇALIŞANA EDEPLİ SAYGILI OLMAK ZORUNDAYIZ”

Başarılı şarkıcı son olarak havalimanında kadın personele tepki gösteren yolcu hakkında “Sorulsa okumuş, medeni, modern bir imaj varken bir anda edep dışı davranmak ne Nahoş. Çalışana edepli saygılı görgülü olmak zorundayız.” demişti.

ETİKETLER: