SON TV

Gonca Vuslateri’nin derin dekoltesi! Kendini Seda Sayan’a benzetti

Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafındaki derin göğüs dekoltesiyle hayranlarını mest ederken Seda Sayanlı da bir gönderme yaptı.

Gonca Vuslateri’nin derin dekoltesi! Kendini Seda Sayan’a benzetti

Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafıyla hayranlarından büyük beğeni aldı. Gonca Vuslateri son paylaşımında derin göğüs dekolteli elbisesiyle takipçilerini mest etti. Gonca Vuslateri fotoğrafının altına ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın bir sözünü yazdı. Fotoğraftaki duruşu şarkıcı Seda Sayan’a benzetilen Gonca Vuslateri, paylaşımın altına, ““Oglum ayaginizi denk alacaksiniz.Herkes ayagini denk alacak” Eski bir Seda Sayan sozudur./ Gune boyle guclu baslayanlara gelsin” yazdı.

Gonca Vuslateri ayrıca fotoğrafına Seda Sayan’ı da etiketledi. Payetli elbisesi, küt saçları ve makyajıyla sosyal medyada olay olan Gonca Vuslateri, makyaj koltuğundaki fotoğrafıyla beğeni ve yorum yağmuruna da tutuldu.

GONCA VUSLATERİ KİMDİR?

Gonca Vuslateri’nin asıl adı Nazlı Gonca Vuslateri… 1986 yılının sonbahar ayı olan Eylül’ün 2’sinde dünyaya gelen Nazlı Gonca, Bursa doğmuş.  Bursa’da doğduktan sonra babası astsubay olduğu için görevi dolayısıyla yaklaşık 8 yıl Adana’da lojmanda yaşadılar. Babası 1994 yılında emekli olunca tekrar Bursa’ya taşındılar. 1998’de anne-babası boşanınca, annesi ve ablasıyla birlikte İstanbul’a teyzesinin yanına yerleştiler.

Gençliği Kadıköy’de geçmiştir. İlkokul 2’nci sınıftan itibaren oyunculuk eğitimi aldı. Kadıköy İntaş Lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümüne gitmeye başlamış ve bitirmiştir. Aslı Vuslateri adında müzisyen bir ablası vardır. “Dot” tiyatrosunda oyuncu olarak çalıştı.

İlk oyunculuk deneyimini “Ruhsar” dizisiyle yaşayan Gonca Vuslateri’nin daha geniş kitlelere ulaşması ise Küçük Sırlar dizisinde canlandırdığı “Ceyla” karakteriyle olmuştur. Son olarak 2012 yazında yayınlanan ve ekran ömrü kısa süren İbret-i Ailem dizisinde Yıldız karakterini canlandırmıştır.

Gonca Vuslateri, Kanal D’de yayınlanan “Yalan Dünya” dizisinde Orçun’un Sevgilisi Eylem karakterini ve dizinin ilerleyen bölümlerinde senaryoya dahil olan Vasfiye Teyze karakterlerini canlandırmaktadır. Özellikle Vasfiye Teyze karakteri ve replikleri (Ne Çektin Be..) şimdiden unutulmaz karakterler arasına girmeye aday olmuştur.

Evinde televizyon olmayan Gonca Vuslateri, Televizyonda yer almayı çok seviyor.

Gonca Vuslateri, Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut ile birliktelik yaşadı.

Punck Rock’ tiyatro oyunuyla, 16’ncı Sadri Alışık Ödüllleri’nde Efes Özel Ödülü’nü Hakan Kurtaş’la paylaştı.

Tiyatro oyunu :

*2013 – Kabin – Kemal Hamamcıoğlu – Craft Tiyatro
*2010 – Punk Rock – Simon Stephens – Tiyatro Dot

Filmleri ve Dizileri :

*1997 – Ruhsar (TV dizisi)
*2000 – Eyvah Kızım Büyüdü (TV dizisi)
*2004 – Aliye (TV dizisi)
*2004 – Büyük Buluşma (TV dizisi)
*2006 – Kız Babası (TV dizisi)
*2009 – Canım Ailem (TV dizisi)
*2009 – Bornova Bornova Hande (Sinema filmi)
*2010-2011 – Küçük Sırlar (TV dizisi)
*2011 – Kaybedenler Kulübü
*2011 – Yerden Yüksek (TV Dizisi) TRT 1
*2012 – İbreti Ailem (TV Dizisi) Star TV
*2012 – 2013 – Yalan Dünya “(Eylem)” ve “(Vasfiye)”

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: