SON TV

Gülperi 17. yeni bölüm ne zaman? Gülperi, Eyüp ile evlenecek mi? İşte Gülperi 17. yeni bölüm tarihi

Gülperi'nin 17. yeni bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanmadı. Dizinin izleyenleri Gülperi'nin 17. yeni bölüm tarihini merak ediyor. Peki Gülperi 17. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı yayaınlandı mı? Gülperi 17. yeni bölümde nikah memurunun sorusuna Gülperi'nin ne diyeceği merak ediliyor. İşte Gülperi 17. yeni bölüm tarihi ve merak edilenler...

Gülperi 17. yeni bölüm ne zaman? Gülperi, Eyüp ile evlenecek mi? İşte Gülperi 17. yeni bölüm tarihi

Gülperi’nin 16. Bölümünde; Kadir, Eyüp’ün mühebbet hapis cezasına mahkum olduğunu 5 kişinin ölümüne sebep olduğunu öğreniyor. Bu durumu Gülperi’ye söylemek için Kadir, Gülperi ve Eyüp’ün nikahına yetişmeye çalışıyor. 17. yeni bölümde nikah memurunun sorusuna Gülperi’nin ne diyeceği merak ediliyor. Gülperi 17. bölüm yılbaşından sonraki Cuma günü yayınlanması bekleniyordu fakat yayınlanmadı. Cuma günü televizyon karşısında Gülperi’nin yeni bölümünü izlemek isteyen izleyici yeni bölüm saatinde diziyi göremeyince şok oldu. Gülperi’nin 17. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. İşte Gülperi 17. yeni bölüm tarihi…

GÜLPERİ 17. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Gülperi dizisi yeni yıl nedeniyle ara tatile girdi. Gülperi dizisinin 17. yeni bölümü bu cuma da yayınlanmayacak, hatta Ocak ayının 3. haftasında ekranda olacağına dair söylentiler var. Bu tarih de 25 Ocak cuma gününe denk geliyor.

GÜLPERİ 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

SHOW TV ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Gülperi yayınlanan her bölümüyle izleyenlerin nefesini kesmeyi başarıyor. Gülperi 17.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığında aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

GÜLPERİ 17. BÖLÜM FRAGMANI

GÜLPERİ 16. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gülperi 16. Bölümünde; Eyüp’ün gelişiyle şok olan Gülperi, ona geçmişin hesabını vermek zorunda kalır ve kapatmak için uğraştığı Bedriye’nin derin yarası yeniden açılır. Ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Eyüp ise çıldırır ve hemen harekete geçer. Hasan ve Bedriye babalarının gelişiyle mutlu olsalar da, Can evde bir şeylerin ters gittiğini anlar. Fatma, Yakup’un yaptığı kötülükleri öğrenince beklenmedik bir karar verir. Gülperi ve Kadir’in aynı yerde oturduğunu öğrenen Şeyma ise çılgına döner. Eyüp geldiği için darmadağın olan Kadir ise pes etmez ve onun kayıp yıllarını araştırmaya devam eder. Öğrendiği gerçeklerle Gülperi ve çocukların da hayatının tehlikede olduğunu anlar. Gülperi ise çocuklarının mutluluğu ve Kadir’e duyduğu aşk arasında zor bir seçimin eşiğine gelir.

GÜLPERİ 17. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eyüp’ün ansızın Gülperi ve çocukların hayatına girmesi her şeyi bir anda değiştiriyor. Kapıcılık yapan Gülperi, Eyüp’ten ilk anda büyük tepki alıyor. Ama Taşkın ailesinin onlara yaptıklarını öğrenince karısının masumiyetini anlıyor. Gülperi kalbi Kadir ile doluyken çocukları için Eyüp’le bir kez daha evlenme kararı alıyor. Şimdi Gülperi bu kararın arkasında durabilecek mi? İşte onu yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca Fidan hamile olduğu haberini Kader’den alıyor. Bu Fidan için Taşkın ailesine ölene dek mahkum olmak demek.

EYÜP ÇILGINA DÖNÜYOR

Eyüp, Gülperi’nin kapıcılık yaptığını öğrenince çılgına döner. Gülperi’ye neden İstanbul’a geldiklerini neden Taşkınhan’da kalmadıklarını sorar. Gülperi herşeyi anlatacağını söylese de sakinleşmemiştir. Bu sırada Hasan’ların aynı apartmanda oturduklarını öğrenen Artemis yanına gelir. Hasan kapıyı açtığında Eyüp Gülperi’ye hala hesap sormaktadır. Artemis Eyüp’ün kim olduğunu sorar. Hasan konuşmak için uygun bir zaman olmadığını söyleyerek onu gönderir.

GÜLPERİ 16. SON BÖLÜM İZLE

EYÜP GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Gülperi, Yakup ile ilgili yaşananları anlatmaya çalışır. Eyüp’e kardeşi Ejder ile ilgili yaşadıklarını anlatır. Onu nasıl bıçakladığını anlatsa da Eyüp ona inanmaz. Hasan araya girerek Ejder’in yaptıklarını ve hatta anasını nasıl nikahına almaya çalıştığını anlatır. Eyüp tüm bu anlatılanlara inanmakta zorluk çekmektedir. Bu sırada Bedriye Yakup’un onu nasıl sattığını ve nasıl kirletildiğini anlatır. Eyüp bu kez darmadağın olur.

HASAN BABASINDAN AF DİLİYOR

Eyüp, Bedriye’nin anlattıklarından sonra Hasan’dan hesap sorar. Gülperi Hasan’ın bir suçu olmadığını söyler. Hasan, annesine müdahale ederek, “babam haklı” der. Babasından ailesini koruyamadığını söyleyerek onu affetmesini ister. Eyüp Hasan’a “Sana hiç birşey öğretememişim” diyerek kapıyı çarpıp çıkar. Hasan peşinden giderek nereye gittiğini sorar. Eyüp eve dönmesini söyler.

EYÜP ALİ’Yİ ÖLDÜRESİYE DÖVÜYOR

Eyüp, hapiste olan Ali’yi görmeye gelir. Ali ise gardiyanların onla dalga geçtiğini sanır. Ancak görüşme odasına girdiğinde Eyüp’ü görünce şoke olur. Eyüp, Al’ye saldırır. Onu boğmaya çalışırken gardiyan içeriye girer. Ali’yi öldüresiye dövmeye devam eder. Gardiyan sonunda onu kelepçeleyeceğini söyleyince bırakmak zorunda kalır. Hapishaneden çıktıktan sonra birilerini arayarak Ali’yi öldürmeleri için adam ayarlamasını ister.