SON TV

Gülperi son bölüm de neler yaşandı | Gülperi’nin 5. bölümü İZLE

Show TV ekranlarının kısa sürede sevilen dizisi Gülperi 6. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Gülperi 5. son bölüm izleyenler Gülperi yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapıyor. Merakla takip edilen dizisinde bu hafta; Gülperi’nin Hasan’ı hapishaneden kurtarmak için bulduğu çözüm Yakup tarafından engellenince devreye Kadir girer.

Gülperi son bölüm de neler yaşandı | Gülperi’nin 5. bölümü İZLE
  • Medya
  • 13 Ekim 2018 20:55

Hasan ise annesiyle ilgili bazı gerçeklere ulaşacak ve bu sebeple zor bir seçimle baş başa kalacaktır. Gülperi 6. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GÜLPERİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hasan’ın hapse girmesiyle çaresiz kalan Gülperi, oğlunun özgürlüğü için çözüm yolları aramaya başlar. Gülperi’nin çaresizliğini fırsat bilen Yakup ise Gülperi’yi köşeye sıkıştırmak için yeni planlar yapar. Gülperi ise oğlunun hapishaneden kurtulması için her türlü bedeli ödemeye hazırdır.

Bir yandan Hasan’ı özgürlüğüne kavuşturmak için uğraşan Kadir, bir yandan da onun annesine olan katı tavrını yumuşatmaya çalışır. Gülperi’nin kızını Ali’den korumaya çalışması Bedriye’nin dikkatini çeker, Can da annesine yardım etmenin yollarını arar.

Gülperi’nin Hasan’ı hapishaneden kurtarmak için bulduğu çözüm Yakup tarafından engellenince devreye Kadir girer. Hasan ise annesiyle ilgili bazı gerçeklere ulaşacak ve bu sebeple zor bir seçimle baş başa kalacaktır.