SON TV

Hülya Avşar’ın kızı aşkının kucağında

Minik Zehra artık büyüdü. Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun biten evliliklerinden olan 16 yaşındaki Zehra, ilk aşkını Mert isimli bir gençle yaşamaya başladı.

Hülya Avşar’ın kızı aşkının kucağında

Geçtiğimiz gün İstinyePark’taki bir kafeye giden genç aşıklar; samimi görüntüler sergiledi. Zehra Çilingiroğlu’nun sevgilisinin kucağında otururken çekilen ve basına yansıyan fotoğrafları; Çilingiroğlu’nu kızdırdı.

KAYA ÇİLİNGİROĞLU KÖPÜRDÜ: “EVDEN ÇIKMAYACAKSIN”

Takvim’de yer alan habere göre, fotoğrafları görür görmez telefona sarılan ünlü işadamı, dedikodulara göre ilk iş olarak kızını aradı. Kaya Çilingiroğlu, Zehra’yı sert bir şekilde uyarıp; “Bir süre annen ya da ben olmadan evden çıkmayacaksın” dedi. Ardından eski eşi Avşar’ı arayan Çilingiroğlu, ünlü sanatçıya; “Bu ilişkiden benim neden haberim yok?” diye çıkıştı.

HÜLYA DA FIRÇALADI

“Mert” isimli gençle kızının aşkından haberdar olan, ancak kızının bu şekilde davranmasına kızan Hülya Avşar’ın da Zehra’yı fırçaladığı söylenenler arasında..

KAMERALARDAN KAÇAMADI

İstinyePark’ taki bir kafede eğlenceli dakikalar geçiren Zehra Çilingiroğlu, Mert adlı arkadaşının kucağında görüntülendi..