SON TV

Komşu karısına tecavüzün böylesi filmlere konu olur!

İstanbul Gaziosmanpaşa’da meydana gelen taciz olayında, aynı apartmanda karşı dairede oturan bir kişi, komşu karısı Y.Ö.’ye kocasının gözü önünde tecavüz etmeye kalkıştı. Önce yatak odasına girdi, sonra anadan doğma soyundu ve tecavüz etmeye kalkıştı. Koca ise karısını sapık komşunun elinden zor kurtardı

Komşu karısına tecavüzün böylesi filmlere konu olur!

SON.TV/ÖZEL HABER- İstanbul Gaziosmanpaşa’da aynı apartmanda oturan iki komşu arasındaki cinsel saldırı olayı filmlere konu olacak türden.

Aynı apartmanda karşı dairede oturan gözü dönmüş sapık komşu, sabah erken saatlerde, çamaşır makinesini kullanamadığını bahane ederek karşı komşusunun kapısını çaldı. Kapıyı cinsel tacize uğrayan komşu karısı Y.Ö’nün eşi koca S.Ö. açtı. Sapık komşu, S.Ö.’den eşi Y.Ö.’nün kendi evine gelmesini ve çamaşır makinesinin ayarlarından fazla anlamadığını öne sürerek çamaşırlarını yıkamasını rica etti.

Komşu karısı Y.Ö. bu talebe karşılık ise, “sizin çamaşır makinesinden ben anlamam siz kirli çamaşırlarınızı bana getirirseniz bizim evdeki makinede yıkayabilirim.” dedi.

Tacizci sapık komşu ret cevabı alınca tekrar evine dönüp, kirli sepetinde elbiselerini Y.Ö.’nün yıkaması için tekrar karşı komşunun dairesine getirdi. Zili çalan sapık komşu bu kez kapıyı açan komşusu S.Ö.’ye kirli çamaşırları verdi. S.Ö. ise, kirli çamaşırları banyoda bulunan çamaşır makinasına doğru götürdü. Bu boşluğu fırsat bilen tacizci sapık komşu D.A., Y.Ö.’nün yatak odasına girerek aniden soyundu ve S.Ö.’ye taciz etmeye kalkıştı.

Y.Ö. bu olay karşısında direnip bağırmasından sonra yatak odasına gelen koca S.Ö., tacizci komşu D.A.’yı çırılçıplak bir vaziyette eşi Y.Ö.’nün üstüne atlamış tecavüz etmeye kalkışırken yakaladı. Bu olay karşısında çılgına dönen S.Ö., eşine taciz etmeye kalkışan komşusu D.A.’yı önce dövdü, sonra da çırılçıplak bir vaziyette sokağa attı. Komşuların linç edilmesinden son anda kurtulan tacizci komşu D.A., olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Olaydan sonra tacize uğrayan Y.Ö. ve koca S.Ö., taciz eden komşu D.A. hakkında savcılığa suç duyurusun da bulundu. Savcılık yürüttüğü soruşturma kapsamında iddianame hazırladı. Hazırlanan iddianamede;”Basit yaralama, hizmet ilişkisinden yararlanarak nitelikli cinsel saldırıda bulunmaya ve organ sokmaya kalkışmak” suçundan hapsini istedi. Duruşma önümüzdeki günlerde İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

YASAL UYARI: Bu haber kaynak gösterilse dahi link verilmeden alıntılanamaz

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: