SON TV

Çakma Şeyhülislam, günün yalanını söyledi

Bugün internet sitelerinde 'Tuncel Kurtiz her gün halk otobüsüne biniyor' haberleri yer aldı.

Çakma Şeyhülislam, günün yalanını söyledi

Tuncel Kurtiz’in halk otobüslerine binmesi ve halktan biri gibi yaşaması elbette çok güzel ama bunu görüntüleyen’in Muhteşem Yüzyıl dizisini yayınlayan Star TV’nin olması dikkat çekti. Bilindiği üzere Tuncel Kurtiz Muhteşem Yüzyıl’da Şeyhülislam Ebu Suud Efendi rolünde karşımıza çıkıyor.

İşte medyadaki Tuncel Kurtiz halk otobüsünde haberi:

Muhteşem Yüzyıl’da Şeyhülislam Ebu Suud Efendi’yi canlandıran usta sanatçı Tuncel Kurtiz halk otobüsünde görüntülendi. Kurtiz, “Bu otobüs de benim Maserati’m, halkımla birlikte kullanıyoruz” dedi.

Onun otobüsü var güzel mi güzel! Hudutların Kanunu, Umut gibi onlarca Yeşilçam klasiğinde rol alan, Ezel dizisindeki ‘Ramiz Dayı’ karakterinin ardından Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Şeyhülislam Ebu Suud Efendi rolüyle herkesi kendine hayran bırakan usta sanatçı Tuncel Kurtiz önceki gün Bebek-Beşiktaş arasında halk otobüsünde görüntülendi. Kurtiz, otobüsün içinde gazetecilerle sohbet etti.

HERKES KENDİ HAYATINI YAŞAR
Her gün halk otobüsüne bindiğini söyleyen Tuncel Kurtiz, “Bu otobüs de benim Maserati’m, halkımla birlikte kullanıyoruz” dedi. Gazetecilerin diğer oyuncuların pek otobüsen binmediğini söylemesi üzerine, “Herkes kendi hayatını yaşar! Her gün otobüse biner Beşiktaş’ta iner oradan Kabataş’a yürürüm, oradan da finükülere binerek Muzaffer’le buluşup tavla oynarım” diye konuştu.

Otobüste senaryo okurum
“Vakit nakittir” diyen Tuncel Kurtiz, “Otobüste giderken senaryomu okur, ezberimi yaparım. Burada halkımla birlikteyim, 15 saat çalışmayalım, 8 saat çalışalım, yeter ki 8 saat uyuyabilelim” diyerek meslektaşlarına mesaj gönderdi.

Rotahaber

ETİKETLER: