SON TV

Kapıcı dairesinde, tecavüz dehşeti

İstanbul Gayrettepe’de kendisinden 35 yaş büyük doktor sekreterine kazan dairesinde tecavüz eden 19 yaşındaki genç tutuklandı. Savcılık genç hakkında 19 yıl hapis istemiyle dava açtı.

Kapıcı dairesinde, tecavüz dehşeti

SON.TV/ÖZEL HABER – İstanbul Gayrettepe’de bulunan Ergün Polat apartmanında 17 yıldır doktor sekreteri olarak çalışan F. Y., apartman görevlisinin oğluna yardım etmek isterken tecavüze uğradı.

Taner T., apartman görevlisi olan anne ve babasının memlekete gitmelerini fırsat bilerek, aynı apartmandaki doktorun sekreterliğini yapan F. Y.’yi kumpasa düşürdü.

Son.TV muhabirinin edindiği bilgilere göre korkunç olay Gayrettepe Mahallesi Süleymanbey Sokak Ergün Polat Apartmanı’nın kapıcı dairesinde meydana geldi. Anne babası memlekete giden Tanet T. apartmandaki doktor muayenehanesine çıkarak sekreterlik yapan ve uzun süredir gözüne kestirdiği F.Y.’ye “Teyzeciğim, çamaşır makinesini çalıştıramıyorum, sen daha önce çalıştırdın, biliyorsun gelip çalıştırır mısın” diye ricada bulundu. F. Y. ise “tamam, olur, 5-10 dakika sonra zaten işten çıkıyorum, giderken çalıştırır giderim” dedi.

Kapıcı dairesine gelerek yardım amacıyla çamaşır makinesini çalıştıran F.Y.’yi, arkasından sarılıp, eli ile ağzını kapatarak zorla içeriye sürükleyen Taner T. çirkin planını kanepenin üzerinde gerçekleştirdi.

“Seni her gün arayan bendim. Bize her gün gel” diyen Taner T. kendisinden 35 yaş büyük kadına tecavüz etti. Bir ara saldırganın elinden kurtulan ve kendisini dışarıya atarak “imdat” diye bağıran mağdur kadın, bağırışlarını duyan komşuları sayesinde canını zor kurtardı. Saldırgan Taner T. ise korktuğu için kıyafetlerini değiştirerek apartman boşluğundan kaçıp, yakınlardaki anaokulun bahçesinde bir süre saklandı. Bu sırada apartman sakinleri olay yerine polis çağırdı. Taner T. ise başka birisinin adına bir turizm firmasından bilet alarak şehir dışına kaçmaya çalıştı. Ancak güvenlik görevlileri Taner T.’yi servis beklediği sırada yakaladı. Taner T. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Savcılık, Taner T. hakkında nitelikli cinsel saldırı, cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçlarından dava açtı ve 19 yıl hapis isteminde bulundu.

Taner T.’nin ailesinin oğullarının, komşuları F. Y.’ye tecavüz edip tutuklanmasından sonra işten atılarak başka bir adrese taşındıkları öğrenildi. F.Y’de yaşadığı dehşetten sonra işten ayrıldı.