SON TV

Popüler programa darp davası

Kanal D televizyonunda yayınlanan Evim Şahane isimli programın ekibi Eyüp’te çekim için gittiği mahallede esnaf ile kavgaya tutuştu.

Popüler programa darp davası

SON.TV / ÖZEL HABER – Kanal D televizyonunda yayınlanan Evim Şahane isimli programın ekibi Eyüp’te çekim için gittiği mahallede esnaf ile kavgaya tutuştu. Yedi ekip elemanı ile 2 esnafın karıştığı kavga sonucu taraflar karşılıklı olarak birbirlerinden şikâyetçi oldu. Evim Şahane programı çalışanları hakkında dava açıldı.

Eyüp’te bir eve çekime giden Evim Şahane ekibi ile esnaf arasında araç parke etme yüzünden kavga çıktı. Kavga karakolda sonuçlandı. Savcı her iki tarafa da dava açtı.
Kanal D televizyonunda yayınlanan Evim Şahane isimli programın ekibi, 12 Ocak 2013 günü çekim yapmak üzere Eyüp Güzeltepe Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 74 adresine gitti. Burada program aracı olarak kullanılan kamyoneti Şölen isimli şarküteri önüne parkeden ekibi işyeri sahibi Kazım Kuk ile tartışmaya girdi.

EVİM ŞAHANE
SOPALARI ÇIKARDI

Kazım Kuk’un arkadaşı Temer Karadağ’ın da devreye girmesi üzerine tartışma kavgaya dönüştü. Evim Şahane ekibinden Enver Yılgın, Orak Can Mahmutoğlu, Dilek Bahar Çocan, Sevgi Karakullukçu, Çetin Yılmaz, Muhlis Sis ve Yahya Çetin sopa ile iki esnafI dövmeye kalkıştı.
Sopaları gören Temer Karadağ eline geçirdiği bıçak ile 7 şüphelinin üzerine yürüdü ve “Burayı terk edin” dedi. Ekibin aracına da zarar veren Karadağ’ı mahalleli sakinleştirdi. Karşılıklı şikâyetçi olunması üzerine karakolda ifade veren 9 kişinin dosyası daha sonra savcılığa intikal ettirildi.

KARŞILIKLI DAVA AÇILDI
Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonucunda Evim Şahane programı çalışanları 7 kişi hakkında “Basit yaralamaya teşebbüs”, 2 esnaf hakkında ise mala zarar verme ve hakaret suçlarından dava açıldı. Şüpheliler Asliye Ceza Mahkemesi’nde hâkim karşısına çıkacaklar.

YASAL UYARI: Bu haber kaynak gösterilse dahi, link verilmeden alıntılanamaz.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: