SON TV

Erol Köse şimdi yandı

Ünlü program yapımcıları Erol Köse ve Can Tanrıyar’a popçu Gülşen’e hakaret ettikleri gerekçesiyle dava açıldı. Köse ve Tanrıyar’ın 2,5 yıl hapsi isteniyor.

Erol Köse şimdi yandı

SON.TV/ÖZEL HABER- Popçu Gülşen geçtiğimiz günlerde ünlü yapımcılar Erol Köse ve Can Tanrıyar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Şikayet dilekçesinde eski sevgilisi Erol Köse’nin twitter isimli sosyal paylaşım sitesinde ‘çalışmaları ve kara para almaları ve çeteye yardımdan menajer Haluk olmak üzere her an emniyetteler’, ‘yolcusu idi ki Türk adaleti ve emniyeti yakaladı çeteyi Petek, Hadise, Gülşen, Pınar Darcan, Alişan….’ şeklinde tweetler attığını belirtti. Gülşen, yapımcı Can Tanrıyar’ın ise yakın arkadaşı Petek Dinçöz’ün eski eşi olması sebebiyle hem twitter üzerinden hem de Uçankuş adlı magazin programında kendisine hakaret ettiğini ve çevresine karşı küçük düşürmeye çalıştığını kaydetti.

Şikayet üzerine savcılık soruşturma başlattı. Soruşturma çerçevesinde Uçankuş’ta Gülşen’e ait haberleri yayınlayan Can Tanrıyar’ın “olay yaratacak görüntüler” ve “Gülşen’in akıl almaz intikamı” şeklinde sansasyonel bir şekilde vererek şarkıcıyı çevresinde küçük düşürmeye gayret ettiği tespit edildi.

Her iki ismin de gerek tweetır isimli sosyal paylaşım sitesinw yazdıkları gerekse de Uçankuş’taki yayınlar sebebiyle Gülşen’i küçük düşürmeye çalıştığı belirleyen cumhuriyet savcısı ceza davası açtı. Köse ve Tanrıyar’ın 2,5 yıla kadar hapsi istendi. İki ünlü önümüzdeki günlerde Sulh Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.