SON TV

Boz’un dansçısına bakın ne yaptılar

Kamuoyunda şarkıcı Murat Boz’un dansçısı olarak tanınan Sanem Demirkaya blog sayfasında çeşitli hakaretlerde bulunan B.A hakkında dava açıldı.

Boz’un dansçısına bakın ne yaptılar

SON.TV/ÖZEL HABER – Kamuoyunda şarkıcı Murat Boz’un dansçısı olarak da tanınan Sanem Demirkaya’ya blog sitesinde çeşitli hakaretlerde bulunan B.A hakkında dava açıldı.

Hazırlanan iddianameye göre B.A geçtiğimiz Nisan ayında blog sitesinde Sanem Demirkaya’yı hedef alan bir yazı yazdı. Yazıda Demirkaya için ”tantuni suratlı”, “sıç.. kadar videoya çekmiş”, “Karı bildiğin de…bizimkine kocacım kocacım diyip dururmuş”, “sağ eline yüzük filan takmış kıro kıro”, “gibi hakaretlere yer verilen yazıdan iki arkadaşının haberdar etmesi üzerine bilgi sahibi olan Sanem Demirkaya savcılığa şikayet dilekçesi verdi.

Savcılıkça başlatılan soruşturma çerçevesinde geçtiğimiz günlerde iddianame hazırlandı. İddianamede Demirkaya2nın şikayet ettiği B.A’nın Türk Ceza Kanunu’nda düzenlenen “hakaret” suçunu işlediği belirtildi. Bu suçun sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile gerçekleştirildiği de belirtildi. 22 yaşındaki B.A İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.

ETİKETLER: