SON TV

Ünlülerin klasik araba sevdası

Cem Yılmaz gibi birçok ünlü isim klasik otomobillere sevdalı

Ünlülerin klasik araba sevdası

Ünlü şovmen Cem Yılmaz şimdilerde klasik otomobile merak sardı. Yılmaz, ilk olarak 74 model Mercedes marka sarı renkli bir otomobil satın aldı son olarak da 68 model beyaz Mercedes’i koleksiyonuna dahil etti.
Cem Yılmaz’la birlikte klasik otomobiller moda oldu. Klasik otomobil tutkunu tek ünlü isim Cem Yılmaz değil. Birçok ünlü isim klasik otomobile meraklı.

İŞTE O İSİMLER
Kıvanç Tatlıtuğ: Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un 1970 model Corvette’i var.
Şevket Çoruh: Tam bir klasik otomobil toplayıcısı olarak da bilinen Şevket Çoruh’un bu aralar kullanmayı tercih ettiği otomobil ‘Usta’ filminde de kullandığı 1962 model Chevrolet Pick Up marka kamyoneti.
Kenan Doğulu: Popçu Kenan Doğulu’nun 1956 model Chevrolet Bel Air’i var. Amerika’nın en büyük otomobil müzesinde bile konser vermiş olan Kenan Doğulu şimdiye kadar tam 8 klasik otomobil sahibi olmuş.
Erkan Can: Oyuncu Erkan Can’ın 1959 model Checrolet İmpala’sı var.
Engin Altan Düzyatan: Yakışıklı oyuncunun 1968 model Ford Mustang’i var.
Hüsnü Şenlendirici: Daha önceleri de klasik otomobil sahibi olan Hüsnü Şenlendirici şu an 1967 model bir Lincoln’e biniyor.
Umut Kurt: Tam bir klasik otomobil tutkunu. 73 model Mustang’i, bir Vosvos’u ve 77 model bir Chevrolet Camarro’su var. Camarro’sunun adı da Hulusi…

ETİKETLER: