SON TV

Babayı uyutup kızına tecavüz ettiler

İstanbul’da iki kişi, babasının yanından bulunan 16 yaşındaki kızı, 19 yaşındaki arkadaşı ile kaçırdı. 19 yaşındaki genç kız tecavüze uğradı. 16 yaşındaki kız da cinsel istismara maruz kaldı.

Babayı uyutup kızına tecavüz ettiler

SON.TV / ÖZEL HABER – İstanbul’da iki kişi, babasının yanından bulunan 16 yaşındaki kızı, 19 yaşındaki arkadaşı ile kaçırdı. 19 yaşındaki genç kız tecavüze uğradı. 16 yaşındaki kız da cinsel istismara maruz kaldı.

İstanbul Kumkapı sahiline pikniğe gelen H. S., A. Ş. ve N. Ö., sahilde araba içinde alkol aldı. Yanlarında 19 yaşındaki A. Ö. ve N. Ö’nün kızı Ö. Ö. de vardı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar içen 3 arkadaş daha sonra evlerine gitmek üzere harekete geçmek istedi.
Fakat H. S., N. Ö.’nün 16 yaşındaki kızı Ö. Ö.’ye sarkıntılık etmeye başladı. Kızını arabadan indirmek isteyen babayı oyalayan A. Ş. ve H. S., babayı arabadan indirdi ve iki genç kızla aniden hareket ettirdikleri araç ile bilinmeyen bir adrese doğru yola koyuldu.Yolda A.Ş, iki genç kızı taciz etmeye başladı.

Aracı Büyükçekmece’de metruk binaların bulunduğu boş bir araziye getiren iki şüpheli A. Ö.’yü araçtan indirdi. H. S. ve Ö. Ö. ise araçta kaldı. A. Ş., araçtan 200 metre ötedeki boş bir binaya götürdüğü A.Ö’ye bıçakla tehdit ederek tecavüz etti.

Araçta kalan 16 yaşındaki Ö. Ö. de H. S. isimli şüphelinin cinsel istismarına maruz kaldı. Daha sonra araca yeniden binen mağdur ve şüpheliler Silivri’de benzin bitmesi üzerine yolda kaldı. H. S., araçta kalırken otostop yaparak gişelere kadar gelen A. Ş. ve iki mağdur burada başka bir araca binerek Bayrampaşa’ya kadar geldi. Bu arada gişelerde A. Ş.’nin lavaboya gitmesini fırsat bilen iki mağdur bir güvenlik görevlisinden yardım istemelerine rağmen A. Ş.’nin geri dönmesi üzerine dertlerini tam anlamıyla anlatamadı.
Bayrampaşa’da A. Ş. tarafından serbest bırakılan iki genç kız polise giderek yaşadıkları dehşeti anlattı. Hemen harekete geçen güvenlik güçleri H. S. ve A. Ş.’yi yakaladı. A. Ş. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tecavüze uğrayan A. Ö.’nün yanı sıra cinsel istismara maruz kalan Ö. Ö.’nün babası N. Ö. de iki şüpheliden şikâyetçi oldu.

YASAL UYARI: Bu haber kaynak gösterilse dahi, aktif link verilmeden alıntılanamaz.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: