SON TV

İstanbul’da taksici tecavüzü

İstanbul Sultangazi’de evden kaçan kızı gece yarısı taksisine alan taksici genç kızı “Başına sokakta kötü bir şey gelir” diyerek götürdüğü evinde tecavüz etti.

İstanbul’da taksici tecavüzü

SON.TV / ÖZEL HABER – İstanbul Sultangazi’de yaşayan 17 yaşındaki Z. A. geçtiğimiz günlerde çalıştığı işyerinden çıkarak ilçede bulunan bir parka gitti. Burada bir süre vakit geçiren Z. A., evine gitmek yerine yakındaki bir ilköğretim okulana girerek gece 02.00’ye kadar okulda kaldı. Ailesi ise bu arada polise haber vererek kızlarının kaybolduğunu bildirdi.

Okuldan çıkıp sokakta yürümeye başlayan genç kızın karşısına C. A. isimli 21 yaşındaki taksi sürücüsü çıktı. Genç kıza sokakta yalnız yürümemesi gerektiğini söyleyen C. A. gideceği yeri olmadığını öğrendiği genç kıza evlerine gitmeyi teklif etti.

İkili birlikte C. A.’nın aynı mahalledeki evine gitti. C. A.’nın annesi genç kıza yatak yapıp yatmasını söylese de annesi gittikten sonra C. A. genç kızı rahat bırakmadı. Genç kıza yanında uyumak istediğini söyleyen C. A., Z. A.’nın kabul etmemesi üzerine ona tecavüz etti.

Taksi şöförü genç, sabah kalkıp hiçbir şey olmamış gibi işine giderken genç kız bir süre daha kaldığı evden ayrıldı. Yaşadığı tecavüz olayının da şoku ile bir gece daha sokakta yattıktan sonra karakola giderek başından geçenleri anlattı.

C. A. isimli taksi şoförü yakalanırken annesi ve babasının da ifadelerine başvuruldu. Adli Tıp da genç kızın tecavüze uğradığına ve bekaratinin bozulduğuna dair rapor verdi. Savcılığa intikal ettirilen olay ardından C. A. hakkında , “evi terkeden çocuğu ailesini veya yetkili makamları durumdan haberdar etmeksizin yanında tutmak ve çocuğun nitelikli cinsel istismarı” suçlarından dava açıldı. C. A. ağır ceza mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

YASAL UYARI: Bu haber kaynak gösterilse dahi, aktif link verilmeden alıntılanamaz.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: