SON TV

Magazin fedaileri kavga edecekti!

Twitter'da başlayan sataşma gece kulübünde kavgaya dönüşüyordu.

Magazin fedaileri kavga edecekti!

SON.TV / Türkiye Müzik Ödülleri’ dağıtıldıktan dakikalar sonra Demet Akalın ve eşi Okan Kurt ile 1 yıldır küs oldukları Alişan arasında büyük bir gerginlik yaşandı.

“O ÖDÜLÜ ALIR SENİN..”

Gecede 4 ödüle aday gösterilen Demet Akalın’ın yalnızca ‘Türkan’ şarkısıyla ödül almasını diline dolayan Alişan Twitter hesabından, Akalın’ın çok istediği ‘En İyi Kadın Şarkıcı’ ödülünü kazanan Göksel’in ‘acıyor acıyor’ şeklindeki şarkı sözlerini tweet attı. Bu sözler üzerine Demet Akalın’ın kardeşi Çağın, Alişan’a “O ödülü alır senin …” diye tweet attı.

SENİ VURMAYA GELİYORUM“BEBENİN BİRİ BANA SATAŞTI”

Ardından Alişan, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un Ortaköy’deki Sortie’de eğlendiklerini öğrendi. Kuzenleriyle Sortie’ye gitti. Çiftin karşısındaki locaya oturdu. Taraflar birbirlerine kötü kötü bakmaya başladı. Kulüpteki güvenlik önlemleri artırıldı.

Araya Özgür Aras ile Can Tanrıyar’ın girmesi sonucu olası kavga engellendi. Demet Akalın ile Okan Kurt geceyi önden terk etti. Alişan da çiftin arkasından çıktı. Gazetecilere kısa bir açıklama yapan ünlü sanatçı “Bebenin biri bana sataştı. Savcılıkta görüşürüz” dedi.