SON TV

Kişiye özel harika tasarım

Üst segment marka araç sahiplerine yönelik çalışmaları ile dünyada adını duyuran Erbakan Malkoç yönetimindeki Dizayn VIP, kişisel tasarımlarını dünyanın bir çok yerine ihraç ediyor.

Kişiye özel harika tasarım

Yüzde yüz yerli üretim yapan, tamamen el işçiliğiyle Türk mühendisler ve ustalar tarafından şekillenen araçlar, altın kaplamadan, devekuşu derisine kadar özel malzemeler kullanılarak tasarlanıyor.

Erbakan Malkoç yönetimindeki Dizayn VIP ekibi, seri üretim yerine kişiye özel butik üretim yapıyor.

100 kişilik deneyimli kadrosu ile tasarım yapan Dizayn VIP, dünyanın önde gelen isimlerine araç tasarımları yaparak üretiminin büyük bir kısmını ihraç ediyor.

Türkiye ve dünyada önemli birçok ismin araçlarını, zevkleri doğrultusunda tasarlayarak konforlu yaşam alanları yaratan Dizayn VIP, otomobil dizaynının yanı sıra; minibüs, otobüs, karavan, yat, helikopter ve jetlerin içini de dizayn ediyor. Araçlarda kullanılan hammaddelerin tamamında yerli malzemeler kullanarak da Türk ürünlerinin kalitesini dünyaya tanıtıyor.

Türkiye’de Avrupa standartlarında tadilat ve TİP onay belgeli bir şirket olan Dizayn VIP, bu bakımdan Avrupa’ya ihracat yapabilen tek firma unvanına sahip. Dizayn VIP’de tasarlanıp üretilen tüm araçlar TÜV muayenelerinden geçip rahatlıkla Avrupa’da da kullanılabiliyor.