SON TV

Facebook sayfasına dehşeti yazdı!

İngiltere'de çocuklarının babası tarafından terk edilen hamile kadın Facebook sayfasına 'Anneniz sizi bırakmayacak' yazdıktan sonra 3 çocuğunu öldürüp intihar etti.

Facebook sayfasına dehşeti yazdı!

SON.TV / İngiliz genç anne çocuklarını öldüreceğini Facebook’ta yazdı. Dehşete düşüren olay Lowestoft kentinde yaşandı. Fiona Anderson adlı 23 yaşındaki hamile kadın 3 çocuğunu öldürerek evinin camından atladı.

Sosyal iletişim ağı Facebook’ta cinayetten saatler önce yazdığı son mesajında hayat arkadaşı Craig McLelland’ın kendisini başka bir kadın için terk ettiğini yazan genç kadının, “Tek yaptığımız seni sevmekti. Bu çocuklar sana bir Tanrı gibi tapıyordu. Sen ise bizi hayal kırıklığına uğrattın” mesajı dikkat çekti. Anderson, ‘Her ne olursa olsun anneniz sizi her zaman sevecek ve hiç bırakmayacak’ notuyla çocuklarının fotoğrafını da yayınladı. Hamileliğinin son evrelerinde olan kadın 3, 2 yaşlarında ve 11 aylık bebeğini öldürdü. Birkaç saat sonra kendini yaşadığı evin penceresinden atan Fiona Anderson ve karnındaki bebek olay yerinde hayatlarını kaybetti. Anderson’ın cesedinin sabah saatlerinde bulunmasının ardından eve giren ekipler 3 çocuğun öldüğünü belirledi. Yetkililer çocukların nasıl öldürüldüğünü açıklamazken, olayın ardından eve gelen Craif McLelland sinir krizi geçirdi. Komşuları tarafından çocuklarına düşkün bir anne olarak tanımlanan Anderson’ın bir süredir depresyonda olduğu öğrenildi.

ETİKETLER: