SON TV

Yarışmacıdan şoke eden cevap!

Yarışmacılardan Meltem Yıldırım’ın butona basarak ortağını yarı yolda bırakmasına, Tamer Karadağlı’nın tepkisi sert oldu.

Yarışmacıdan şoke eden cevap!

ATV’de Tamer Karadağlı’nın sunumuyla ekranlara gelen Güven Bana, dün gece Meltem Yıldırım ve Kaan Uğur Alp’in ortaklığına sahne oldu. Yarışmanın henüz başında Kaan Uğur Alp, ortağı Meltem Yıldırım’a dönerek bir istekte bulundu ve: “ Lütfen 2 yanlışa ulaşmadan butona basmayın. Çünkü hiçbir mantığı yok. Birbirimize güvenmek durumundayız. Eğer bu konuda bana söz verirseniz, ben de herkesin huzurunda butona basmayacağıma dair yemin edeceğim.” dedi. Bunun üzerine Meltem Yıldırım: “ Butona basmayacağım diye yemin edemem. Bu bir yarışma. Böyle bir şey için bu kadar insanın önünde bu riski alamam.” diyerek Kaan Uğur Alp’in teklifini reddetti.

Yarışmanın 12. sorusunda toplam ödül 31.300 TL iken gerçekleştirilen yüzleşme öncesinde, Tamer Karadağlı yarışmacılara görüşlerini sorarken, Meltem Yıldırım: “ Kesinlikle basmayıp devam edeceğim ve sonuna kadar gideceğim.” dedi. Gerçekleştirilen yüzleşmede ise ödül 25.000 TL’ye ulaştığında, Yıldırım butona bastı.
Meltem Yıldırım’a neden butona bastığını soran Tamer Karadağlı’ya verdiği cevapla herkesi şaşırtan bir cevap veren yarışmacı, Karadağlı’nın da tepkisini çekti. Yıldırım: “ Kaan Uğur Alp yarışmanın başlarında söyledikleri ve yaptıklarıyla bana hiç güven vermedi. 2 yanlışa kadar butona basmayalım, kesinlikle o da basar diye düşündüm.” şeklinde konuştu.

Bunun üzerine Tamer Karadağlı Meltem Yıldırım’a adeta isyan edercesine şöyle dedi: “ İnsanlar nedense yüz yüze geldiklerinde 10 saniye önce söylediklerini unutuyorlar. Para söz konusu olunca kimse paylaşma yoluna gitmiyor. Herkes parayı tek başına alıp gitmek istiyor.”

Ortağı tarafından yarı yolda bırakılan Kaan Uğur Alp ise, söyleyecek bir şeyinin olmadığını ve Meltem Yıldırım’ı tebrik ettiğini ifade etti. Böylece yarışmacılardan Meltem Yıldırım 25.000 TL ödülün sahibi olurken, Kaan Uğur Alp ise yarışmadan tek kuruş dahi alamadan ayrıldı.

ETİKETLER: