SON TV

Benim İçin Üzülme’de duygusal anlar!

ATV'nin sevilen dizisinde dün yine heyeycan doruktaydı.Benim İçin Üzülme'de Orhan'ın babası Mustafa geri döndü.

Benim İçin Üzülme’de duygusal anlar!
  • Dizi
  • 01 Mayıs 2013 15:19

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümde;

Orhan babasına, Fehime ise sevdiğine kavuştu. Resul ve Yaşar engeli, Orhan’ı babasından ayıramadı. Mustafa’nın senelerdir hapishanede yatmasının sebebinin Yaşar olduğu ortaya çıktı. Mustafa hapiste yattığı yılların hesabını Yaşar’a sordu.

O DUYGUSAL ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Şahin ve Naz’ın ilişkini öğrenen Sinan, Şahin’le yüzleşti. Şahin ise durumu yalanladı. Meryem’in durumu gitgide iyileşince, Bahar onu hastaneye götürdü. Oyunlarının ortaya çıkacağından korkan Şahin ve Naz, Meryem’den kurtulma planları düşünmeye başladı. Sinan Irmak’ın hastalığı konusunda yalan söylediğini, hasta olmadığını öğrendi. Irmak’tan ayrılarak, onu İstanbul’a gönderdi.

Buke Harun’un para teklifini babası için kabul etti. Harun ise ameliyat parasını bahane ederek Buke’nin yanından ayrılmadı ve herkese evleneceklerini söyledi. Niyazi, uğruna herkesi karşısına aldığı Buke’nin Harun’la evleneceğini duyunca İstanbul’a gitmeye karar verdi. Ancak gitmesine yakın, Buke’nin daha önce onu görmeye geldiğini ve Harun’la evlenmesinin şaibeli olduğunu öğrenince Davut’u ziyarete gitti. Davut kızının Harun’la evlenmeyeceğini, zamanında da Nermin’in Buke’yi uzaklaştırdığını söyleyince Niyazi rahatladı. Peki, Harun Buke’yi nereye götürdü?

ETİKETLER: