SON TV

93’lük sapık 4 kız kardeşe tecavüz etti

Turist olarak Tayvan'a giden 93 yaşındaki adam, yaşları 7 ile 15 arasında değişen 4 kız kardeşe tecavüz etti. İhtiyar sapık, tüm dünyayı dehşete düşürdü...

93’lük sapık 4 kız kardeşe tecavüz etti

İnanılır gibi değil ama bu da oldu; 93 yaşındaki adam tecavüzcü çıktı… ‘Bu kadarına da pes’ dedirden olay Tayvan’da meydana geldi. Mide bulandıran olayın kahramanı ise 93 yaşındaki Avustralyalı Karl Joseph Kraus. 2008 yılında Tayvan’a tatile giden Kraus, yaşları 7 ile 15 arasında değişen 4 kız kardeşe tecavüz etti. Tecavüzden sonra soğukkanlılıkla otele dönüp tatiline devam ettiği belirtilen Kraus, polislere rüşvet vererek Burma’ya kaçtı. Ülkesinde de aranan sapık, Burma’da hayatını sürdürüyordu. Tayland’ın başvurusu üzerine teslim edilen sapığın elinin ayağının tutmaması dikkat çekti.

SUÇLAMALARI KABUL ETMİYOR
Diğer tutuklular tarafından hapishane otobüsünden tekerlekli sandalyesine taşınan Kraus, ülkenin kuzeyindeki Chiang Mai eyaletinde mahkemeye çıkarıldı. 93 yaşındaki sapık suçlamaları kabul etmedi. 4 kız kardeş ise Kraus’un kendilerine saldırıp tecavüz ettiğini söyledi. Tüm dünya bu yaştaki bir erkeğin cinsel gücünü sorgularken, avukatları kanser olan Kraus’un serbest bırakılmasını istedi.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: