SON TV

“Huzur Sokağı”na yeni oyuncu

Atv’de Cuma akşamları yayınlanan “Huzur Sokağı”nın oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

“Huzur Sokağı”na yeni oyuncu
  • Dizi
  • 07 Mayıs 2013 9:24

Huzur Sokağı’na başarılı oyuncu Neriman Uğur da dâhil oluyor.

Televizyon dizileri içerisinde kendi farkını ortaya koyan Huzur Sokağı, sevilen yazarlardan biri olan Şule Yüksel Şenler’in aynı adı taşıyan romanından uyarlandı.

İbret verici bir aşk hikayesini ortaya koyan Huzur Sokağı, aynı sokakta iki zıt karakteri de bir araya getirdi.

Başrollerini ünlü şarkıcı Kutsi ve Selin Demiratar’ın paylaştığı dizide, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu gibi sevilen isimler de yer alıyor.

Ekranların en sevilen dizilerinden biri haline gelen Huzur Sokağı, Feyza ve Bilal’in efsaneleşmeye başlayan aşkıyla her geçen gün biraz daha heyecanlı hale geliyor.

Dizi severlerin merakla beklediği bölümleri ile izleyenleri ekranlara kilitleyen Huzur Sokağı, hem senaryosu hem de başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekti. Normal yaşamdan izler taşıyan bir öyküye sahip olması da insanların ilgisini çekmesine neden oldu.

Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Huzur Sokağı dizisine bir isim daha katılıyor. Artık tecrübeli oyuncu Neriman Uğur da, Huzur Sokağı’nda karşımıza çıkacak isimlerden biri oldu.

Uzun yıllardır televizyon dünyasının içinde olan Neriman Uğur, ilk olarak “Yılan Hikâyesi” isimli Dizi ile hafızalara kazındı. Bu dizi ile ün kazanan Neriman Uğur, Geç Gelen Bahar, Parmaklıklar Ardından, Düğün Şarkıcısı, Canan gibi daha birçok farklı projede de kendisini gösterdi. Yer aldığı projelerde kendisinden övgü ile söz ettiren Neriman Uğur, Huzur Sokağı’ndaki rolü ile de şimdiden merak uyandırmaya başladı.

ETİKETLER: