SON TV

Tecavüzcülerin annesinden şok savunma

Oxford seks çetesindeki kardeşlerin anneleri İngiliz kızları suçladı: 10 yaşında oyuncakları ile oynayacaklarına, seks yapıyorlar.

Tecavüzcülerin annesinden şok savunma

Yaşları 20 ile 40 arasında değişen çete üyeleri Kamar Jamil, Akhtar Dogar, Anjum Doga, Assad Hussain, Mohammed Karrar, Bassam Karrar, Zeeshan Ahmed ve Mohammed Hussain, İngiltere’nin Rochdale ve Oldham bölgelerinde yaşayan yaşları 10 ile 15 arasında değişen kız çocuklarına uyuşturucu verip, tecavüz etmişlerdi. 2004-2012 yılları arasındaki tecavüz ve suçlamalarıyla ilgili cezalar 26 Haziran’da belli olacak. Oxford seks çetesi üyelerinden iki kardeş Akhtar ve Anjum Dogar’ın anneleri olay ile ilgili konuştu.

Oxford’da küçük kızları uyuşturucuya alıştırıp tecavüz ettiği ve başka erkeklere sattığı ortaya çıkarılan 7 kişilik çetedeki iki kardeşin annesi Bashira Dogar “İngiltere’de kızlar 10 yaşında oyuncakları ile oyun oynayacakları yerde seks yapmaya başlıyor. Bu da onların 15 yaşında tam bir kadın oldukları anlamına gelir” dedi.

Oğulları 32 yaşındaki Akhtur ve 31 yaşındaki Anjum Dogar geçen hafta tecavüz, bir çocuğu fuhuşa zorlama ve çocuk ticaretinden suçlu bulunan kadın “Bu kızlardan biri tren istasyonunda erkek arıyordu. Haberlerde kızlar Oxford’tan Londra’ya trenle gitti dediler. Bunu yapmak için çok küçük değiller yani? Müslüman toplumlarda küçük kızlar derslerini çalışmaya odaklanır” dedi.

Mahkemede iki kardeşin kendilerine ödeme yapan erkekler için seks partileri düzenlediği açıklanmış ve bir tanık, adamların okul formaları içindeki kız çocuklarına tecavüz ettiğine tanık olduğunu dile getirmişti.

ETİKETLER: