SON TV

Kibariye o anları gözyaşları içinde anlattı

Sanatçı Kibariye Roman Festivali'nde kendisiyle ilgili itiraflarda bulundu.

Kibariye o anları gözyaşları içinde anlattı

Kocaeli’de, Büyükşehir belediyesi ile Roman Dernekleri Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği Roman Festivali, dün gece Kibariye konseri ile sona erdi. Konserden önce 5 bin Roman vatandaş Seka Park alanında aynı anda kitap okurken, bir itirafta bulunan Kibariye, okuma yazma bilmediği için birçok kez yanlışlıkla erkekler tuvaletine girdiğini söyledi.

“OKUMA YAZMA BİLMEDİĞİM İÇİN ERKEKLER TUVALETİNE GİRDİM”

Konsere başlamadan önce bir itirafta bulunacağını söyleyen Kibariye, “Okuma yazma bilmeyen bir kadındım. Çok büyük bir kompleks, çok büyük bir eziklik yaşadım. Okuma bilmediğim için birçok kez erkekler tuvaletine girdim. Hiç bir zaman da kendimi sizden saklamadım. Kibariye olmadan öncel fakirlik yaşadım, okuyamadım ama ailemi hiçbir zaman yadırgamadım. Gerçekten bütün anneler ve babalar, tüm insanlar herkes evladını okutsun. Okutun kurban olayım. Çok acı. Onu ben bilirim. Onun için çocuğumu çok güzel okutuyorum.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Kibariye konuşması sırasında duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadı. Daha sonra toparlanan Kibariye, söylediği şarkılarla geceye katılan Roman vatandaşları coşturdu.

ETİKETLER: