SON TV

Arkadaşından öyle bir intikam aldı ki!

Tartıştığı arkadaşından intikam almak isteyen İngiliz Laurie Bridges, arkadaşının fotoğraflarını çöpçatanlık sitesine koyup sahte profil açınca mahkemelik oldu.

Arkadaşından öyle bir intikam aldı ki!

İngiltere’nin Birmingham kentinde yaşayan Laurie Bridges, bir süre önce kavga ettiği yakın arkadaşı Nikki Bains’in fotoğraflarını ve bilgilerini ondan intikam almak için popüler bir çöpçatanlık sitesine yükledi. Güzellik uzmanı olarak çalışan 37 yaşındaki Nikki Bains de kendisiyle birlikte olmak istediğini söyleyen erkeklerden ahlaksız telefonlar almaya başladı.

Daily Mail gazetesindeki habere göre, henüz bir hafta önce arkadaşının kendisine yaptığı kötülüğün farkına varan genç kadın, erkeklerin birlikte olmak için kendisini aradığını söyledi.

Bridges, yakın arkadaşı Nikki’nin eski erkek arkadaşlarından biriyle kavga edince iki arkadaşın da arası açıldı. Bunun üzerine Bridges, arkadaşının bilgi ve fotoğraflarını çöpçatanlık sitesine koyup, sahte bir profil açtı.Nikki’nin profilinde fotoğrafları ile birlikte iç çamaşırı giydiği ve cep telefonu numarası vereceği yazıyordu. Genç kadın gazeteye: ‘ ilk zamanlar kızgındım ancak şimdi korkuyorum. Önceleri eski erkek arkadaşımın bir oyunu olduğunu düşünmüştüm. Laurie’ye bile teselli ettim ancak Laurie her şeyi yalanladı, şimdi bir telefon çalsa sıçrıyorum’ dedi. Bunun bir kimlik hırsızlığı olduğunu söyleyen güzellik uzmanı, erkeklerden günde ortalama 30-40 kere birlikte olma teklifi aldığını söyledi. Birmingham Sulh Mahkemesi’nde yargılanan Bridges’e bedensel engelli olduğu için 12 ay kamuda görev yapma cezası verildi.

ETİKETLER: