SON TV

Ünlü oyuncuya 6 yıl hapis şoku

Alkollü şekilde araç kullanırken bir taksi sürücüsüne çarparak ölümüne neden olan oyuncu Bülent Şakrak hakkında 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Ünlü oyuncuya 6 yıl hapis şoku

SABAH Özel İstihbarat’tan Nazif Karaman’ın haberi

Alkollü şekilde araç kullanırken Ortaköy’de bir taksi sürücüsüne çarparak ölümüne neden olmakla suçlanan oyuncu Bülent Şakrak hakkında 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. 6 Mayıs’ta gece saat 02.30 sularında Beşiktaş’ta bulunan Şakrak, iddiaya göre 2,32 promül alkolle 34 HJ 4905 plakalı aracının direksiyonuna geçmişti. Arnavutköy yönüne doğru yola çıkan Şakrak önce aracından inmek isteyen 34 TKC 74 plakalı taksinin şoförü Bayram Sarı’ya çarpmıştı.

Durmadan yola devam eden Şakrak, ardından park halindeki bir başka araca daha çarptıktan sonra Dolce isimli mekanın önündeki saksılara çarparak durabilmişti. Tedavi altına alınan taksi şoförü Sarı ise tedavi gördüğü GATA Haydarpaşa Hastanesi’nde 23 Haziran’da yaşam mücadelesini kaybetmişti. Kazanın ardından yürütülen soruşturma sonucunda Şakrak hakkında taksirle ölüme sebebiyet vermek suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Şakrak önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.