SON TV

Ünzile’nin İranlısı

Aysel Gürel’in unutulmaz şarkısı ‘Ünzile’nin sinema versiyonunda oynayacağı konuşulan İranlı ortaya çıktı. Sır gibi saklanan 'o isim' İranlı Golshifteh Farahani.

Ünzile’nin İranlısı

Beş yıl önce yaşamını yitiren ünlü söz yazarı Aysel Gürel’in dillerden düşmeyen şarkısı ‘Ünzile’nin sinema versiyonu için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Küçük yaşta yalnızca birkaç koyun karşılığında evlendirilen Ünzile’nin hikayesinin beyazperdeye aktarılmasıyla da Gürel’in kızı Müjde Ar yakından ilgileniyor.

Görüşme var ama isim yok

Ünlü oyuncu, projenin her aşamasını bire bir takip ediyor. Geçen günlerde filmin başrolü için İranlı bir oyuncuyla görüşüldüğü iddia edilmiş, ancak Ar isim vermemişti. O kişinin İranlı aktris Golshifteh Farahani olduğu ortaya çıktı.

2012 ülkesine girişi yasaklandı

İranlı oyuncula görüştüklerini doğrulayan filmin yapımcısı Murat Yıldırım, “Farahani ile görüşmeler yaptığımız doğru fakat henüz imza atmış değiliz. Görüşeceğimiz alternatif isimlerin en kuvvetlisi o. Kendisi, listemizin başında yer alıyor” dedi. Farahani’nin İran’a girişi, 2012’de Madame Le Figaro dergisine verdiği çıplak pozlar nedeniyle yasaklanmıştı.

0/5 (0 Reviews)