SON TV

Cinsel tacize uğradı ve dövüldü

İki kızkardeşiyle aynı odada uyuyan 16 yaşındaki S. P.'nin yatağına gitti, okşayarak uyandırdı, kaçınca sokağa kadar kovalayıp dövdü ama S.P. şikayetçi olmadı.

Cinsel tacize uğradı ve dövüldü

Kızkardeşinin eve getirdiği 16 yaşındaki kıza cinsel saldırıda bulundu. Kız kaçınca da sokağa kadar kovalayıp dövdü, ama sadece basit cinsel istismardan yargılanacak.

21 yaşındaki S. P., 5 yıl önce 16 yaşındayken ailece tanıştığı kız arkadaşı M. G. ile buluştu, ardından da gece yatıya onların evine gitti.

M. G.’nin annesinin olmadığı o gece, o tarihte 20 yaşında olan abisi G. G. ve diğer kızkardeşi de evde idi. Yatma zamanı üç kız aynı odada yatarken, G. G., ayrı bir odada yattı.

Üç kızın yattığı odaya gitti

G. G., gece 02.00 sıralarında üç kızın yattığı odaya gitti. Kardeşi M. G.’nin misafiri olarak eve gelen S. P.’nin yanına sızan G. G., kanunen çocuk sayılan kızı okşamaya başladı. Göğsünde yabancı bir el hisseden S. P., çığlık atarak uyandı.

Kızların tepkisi durdurmadı

S. P.’nin çığlığı ile G. G.’nin iki kızkardeşi de uyandı. Üçü birden G. G.’ye tepki gösterdi, ancak o cinsel saldırısında kararlıydı. Tehdit ettiği kardeşlerinden su isteyerek onları odadan çıkardı. Suyunu içen G. G., “Ben S. P. ile yatacağım, siz başka odaya gidin” diyerek onları odadan göndermek istedi. Kızlar karşı koydu, ancak tehdit üzerine odadan çıktılar. Ardından da S. P.’ye sarılarak, “Benim olacaksın” sözlerini sarf etti.

Tokatladı

Direnen S. P.’ye tokat atarak direncini kırmak istedi ve üzerine abandı. Boğuşma sonrası fırsatını yakalayan S. P., hemen harekete geçerek odadan çıkmakla kalmadı, soluğu sokakta aldı. Peşinden giden G. G., genç kızı sokak ortasında tekme tokat dövdü.

Şikayetçi olmadı

Gürültü üzerine uyanan komşuların da tanık olduğu olay polise intikal etti. Cinsel saldırıya uğrayan, dayak yiyen S. P., G. G.’den şikayetçi olmadı. Savcılık, odaya zorla giren, odada ve sokakta karşı koyan kızı döven G. G. hakkında sadece “Çocuğa basit cinsel istismardan” dava açtı. G. G., 5 yıl önce gerçekleştirdiği suç nedeniyle 3 yıldan 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.