SON TV

Bayrampaşa’yı Teksas’a çevirdiler

Nedeni bilinmeyen tartışma yaşayan iki arkadaş, silahlarına sarılarak Bayrampaşa'yı Teksas'a çevirdi. Kurşunların havada uçuştuğu olayda bir kişi yaralandı.

Bayrampaşa’yı Teksas’a çevirdiler

Bayrampaşa Merkez Cami yanındaki parkta oturan arkadaşlar S.Ö. ve H.A., bir anda birbirlerine bağırarak tartışmaya başladılar. S.Ö.‘beni diğer çakallara benzetme, senin kafana atarım’ diyerek H.A.’yı tehdit etti. Ortak arkadaşları araya girerek kavganın büyümesini engelledi. Tartışma nedeniyle önce S.M. daha sonrada H.A parktan ayrıldı.

H .A. arkadaşlarıyla çalıştığı iş hanına önünde sohbet ederken, bir süre önce tartıştığı S. Ö, elinde silahıyla onlara doğru yürümeye başladı. İki arkadaş da silahlarına davrandı. S. Ö., havaya ateş açarken, H. A., hedef alarak ateş edip S. Ö.’yü bacaklarından vurdu.

Silahların gölgesinde araya giren ikilinin ortak arkadaşları, tarafları ayırmayı başarırken, yakında bulunan bir trafik polisi de olaya müdahil oldu. S.Ö. yapılan atışlar sonucunda kasık ve bacak bölgesinden yaralandı. Polisin geldiğini gören H. A., olay yerinden kaçarken, S. Ö. hastaneye kaldırıldı.

Olaydan sonra aranmaya başlanan H. A., polise gelen ihbar üzerine işyerinde belinde silahıyla yakalanarak cezaevine gönderildi.

Savcılık, H. A. ve yaralı S. Ö. ile olayda S. Ö.’nün kullandığı silahı saklayan R. Ö. aleyhine dava açtı.

ETİKETLER: