SON TV

Dişi Tarkan LARA

Farklı imajıyla, iddialı dansıyla ve bir döneme damgasını vuran şarkısı 'Adam Gibi Adam' ile hayatımıza giren Lara SON.TV'ye konuştu.

Dişi Tarkan LARA

Işık, Adam Gibi Adam, Yadigar, Yolla gibi 4 tane albüm çıkaran sanatçı uzun bir süre ortalıkta görünmedi. Şimdi ise yeni bir albümle hayatımıza yeniden girmeye hazırlanıyor. Tarzı nedeniyle adı “Dişi Tarkan’a” çıkan Lara ile son albüm çalışmalarını konuştuk. Sorular arasına bir süre önce çıkan intihar söylentilerini de eklemeyi ihmal etmedik.

Uzun zamandır sizi göremiyoruz?

Evet uzun zamandır yokum. Çünkü sahte sanatçıların olduğu müzik piyasasından biraz kendimi soyutlamak istedim ki; sapla saman ayrılsın diye.

Yeni albüm çalışmanızdan bahseder misiniz? Ne zaman çıkarmayı düşünüyorsunuz?

‘Bomba gibi albüm’

Çok yakında çıkacak albümüm. Çalışmalarım büyük bir hızla devam ediyor. Bomba gibi yine sevenlerimin karşısında olacağım

Sizi adam gibi adam pop müziği ile tanıdık ama fantezi müziği de gayet güzel söylüyorsunuz yeni albüm repertuarınızı nasıl belirlediniz?

Ben pop müzik sanatçısıyım ve albümü de yine pop müziği tarzında çıkaracağım. Ama ben her tarz şarkıyı da yorumlayabilecek bir kapasiteye sahibim. Bu bir ekip işi. Şarkıları seçerken ince eleyip sık dokuyoruz. Ama öncelikle yorumlayacağım şarkıların beni etkilemesi, ruhuma hitap etmesi gerekiyor.

Albümü hangi müzik şirketi etiketi ile çıkaracaksınız?

Seyhan müzik ile görüşmeler içerisindeyim. En iyi müzik şirketinden çıkaracağım inşallah.

Türk Halkı Dişi Tarkan olarak görüyor sizi? Danslarınızla ve sesinizle. Siz neler söyleyeceksiniz bu konuda?

‘Tarkan’a benzemek onurdur’

Tarkan’ı zaten ben çok beğenirim ve zevkle dinlerim. Bu benim için bir onurdur. Eğer öyle görmüşlerse ne mutlu bana.

Müzik dünyası şu sıralar biraz hareketli. Bu albüm çıkarmak için avantajlı olmalı? Şu süreçte yaşadığınız olumsuz bir olay oldu mu?

Müzik dünyasında rekabeti severim. Ama kendime güvendiğim içinde olumsuz bir şey yaşamadım. Hırslı kişiliğim olduğu için de tarzımda rakibim yok benim.

Uzun süre önce intihar etti haberleri gündeme yayılmıştı? Sonra menajeriniz tarafından olay yalanlandı. Bunu, kim neden yaptı sizce?

İntihar söylentileri

İnanın bende sizin gibi bilmiyorum. Kim neden yaptı konusuna gelince; kim yaptıysa ettiğini çeker. Yukarıda Allah var.Ben ve ailem bunlara gülüp geçtik, çünkü bugüne dek ben bu tarz olaylarla hiç gündeme gelmemiş bir sanatçıyım. Benim tek gündemim müziğimdir. Ayrıca şunu da söylemeliyim ki hayata hep pozitif bakan bir kişiliğim olduğundan dolayı böyle bir şey sadece kocaman bir yalandır.

ETİKETLER: