SON TV

Gece kulüplerinin Arap turist rekabeti mahkemelik oldu

Arap turistlere hizmet veren gece kulüplerinin kıyasıya rekabeti, şikayetlere konu olup mahkemeye taşındı.

Gece kulüplerinin Arap turist rekabeti mahkemelik oldu

Son yıllarda Arap turist sayısının artması, bu turistlere hizmet veren eğlence mekânları sayısının da artışını beraberinde getirdi. Müşteri çekmek için kıyasıya rekabete giren gece kulüpleri, işi rakiplerini şikayet ederek yok etmeye kadar vardırdı. Şikayet edilerek geçici bir süre kapatılan İstanbul Club’ın işletmecisi Serkan Keser, savcılığa başvurarak kendisini şikayet edenlerden şikayetçi oldu.

FUHUŞ YAPILIYOR İDDİASIYLA İHBAR EDİLDİ

Serkan Keser’in sahibi olduğu Beyoğlu’ndaki İstanbul Club, geçen yıl ihbar üzerine polis tarafından basılmıştı. Gece klubü geçici bir süre kapatılan Keser hakkında fuhuştan dava açılmış, bu dava beraatle sonuçlanmıştı. Geçtiğimiz yıl kapatılan kulübün sahibi Serkan Keser, kulübünde fuhuş yaptırdığı gerekçesiyle yargılandığı davadan beraat edince, kendisini şikayet ederek yargılanmasına neden olanları şikayet etti.
.

.

İHBARCILAR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet nedeniyle rakiplerinin asılsız ihbarlarına maruz kaldığını öne süren Serkan Keser, savcılığa verdiği dilekçede, asılsız ihbarlar nedeniyle işletmesinin kapatıldığını iddia etti. Rakiplerinin bu ihbarları geçici bir süreliğine kapatılan İstanbul Club’ın büyük bir zarara uğradığını iddia eden Keser, ihbarcıların kimliklerinin tespit edilip haklarında soruşturma başlatılarak yargılanmalarını istedi.

ETİKETLER: