SON TV

Beyaz yayın satti için Kanal D CEO’suna sitem etti

Beyazıt Öztürk, canlı yayına 45 dakika geç girdiklerini söyleyerek Kanal D CEO'suna sitem etti.

Beyaz yayın satti için Kanal D CEO’suna sitem etti
  • Medya
  • 12 Ekim 2013 9:42

Kanal D’nin vazgeçilmez programı haline gelen Beyaz Show, 3 aylık yaz tatilinden sonra yeni sezona başladı. Fettah Can, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin’in konuk olarak katıldığı yeni sezonun ilk programına sunucu Beyazıt Öztürk’ün sitemi damgasını vurdu.

Canlı yayına 45 dakika geç girdiklerini söyleyen Beyazıt Öztürk, durumu Kanal D CEO’su İrfan Şahin’e iletti. Ünlü sunucu, ciddi bir tavırla sürdürdüğü şikayetini espriyle tamamlasa da verilen mesaj yerini bulacağa benziyor. Beyaz, canını sıkan durumu şöyle dile getirdi: “Canımız biraz sıkkın. Saat kaç şuanda? 00.06… Geçen sene bu program sezon finali yaptığında saat 23.15’te yayına giriyordu ve birinci, ikinci, üçüncü oluyordu. 3 ayda ne oldu ki programı 45 dakika geç sokuyorlar. Bu gerçekten hoş bir durum değil. Tam 45 dakika. Benim için önemli değil. Buradaki arkadaşlar için önemli. Bu saatte buraya geliyorlar… Ben bunlara dayanıklıyım. Benimle ilgili bir problem yok. Hayatım boyunca bu programın yeni bölümü ya da özeti girmedi. Hayatım boyunca ‘gel’ dediler geldim, ‘git’ dediler biraz bekledim, vazgeçerler mi diye… Gerçekten çok sıkıcı bir durum. Buradan Kanal D’nin CEO’su İrfan Bey’e tek kelimelik bir şey söyleyeceğim: Nasılsınız, iyi misiniz? Saatimizden memnunuz…”

YILLAR ÖNCE DE BENZER DURUM YAŞANMIŞTI

Beyazıt Öztürk’ün bu şikayeti aslında yeni değil. Yıllar önce de yine aynı sorundan dolayı Kanal D’yi eleştiren Beyazıt Öztürk, karşısında Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ’ı bulmuştu. Programın çok geç saatlerde yayına alınmasını şikayet eden Beyazıt Öztürk, gelen telefon bağlantısı karşısında şoke olmuştu. Aydın Doğan’ın kızı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Beyaz Show’u arayıp, bu şikayeti yanıtlamıştı. Ailece Beyaz Show’u izlediklerini vurgulayan Yalçındağ, “Ben ve ailem gibi seni sevenler de bu geç saatlerde izliyor ve keyif alıyor’ diyerek durumu tatlıya bağlamıştı.

ETİKETLER: