SON TV

Kocası sanıp başka bir adamla telefondan fantezi yaptı

Genç kadın, kendisini kocasının sesini taklit ederek arayan engelli bir adamla tele-fantezi yaptı. Bir süre sonra eşi arayınca gerçek ortaya çıktı.

Kocası sanıp başka bir adamla telefondan fantezi yaptı

İzmir’de ilginç bir tele-fantezi olayı yaşandı. İlk eşinden olan engelli oğlunu götürdüğü dernekte tanıştığı yürüme engelli B.P. (45) ile evlenen A.P. (40), bir süre önce cep telefonunu kaybetti. Tüm aramalarına rağmen telefonunu bulamayan A.P., kendine yeni bir telefon satın aldı. Genç kadın bir gün, eşiyle birlikte satış yaptıkları tezgahtan ayrılıp eve geldi. Tam o sırada cep telefonu çaldı. Telefondaki kişinin kendisine yatak odasına geçip soyunmasını söylemesi üzerine, onun kocası olduğunu düşündü. Genç kadın, söylenenleri yaparak fanteziyi sürdürdü ve konuşma bittikten sonra telefonu kapattı.

GERÇEK KOCASI ARADI…

Kısa süre sonra A.P.’nin telefonu tekrar çaldı. Telefondaki B.P. karısına, “Kaç saat oldu geri gelmedin” deyince A.P., “Seninle telefonda konuştuktan sonra duşa girdim. O yüzden geciktim” diye yanıt verdi. B.P. de karısına “Ben seni aramadım ki, kiminle konuştun?” dedi. Genç kadın, bu telefon üzerine gerçeği anladı. Hemen polise koştu. “Kocamla bazen müstehcen konuşmalar yapıyorduk. Telefonda da benzer mesajlar vardı. O adam kocamı taklit ederek beni kandırdı” dedi. Tacizcinin numarası üzerinden araştırma başlatan polis, zanlının S.C. olduğunu belirledi. S.C.’nin çiftin üye olduğu engelliler derneğinden arkadaşları olduğu ortaya çıktı. Polis tarafından ‘cinsel taciz’ ve ‘telefonda hakaret’ suçlarından aranan zanlının kaçtığı öğrenildi.

ETİKETLER: