SON TV

Ronaldinho’dan Playboy’a seks itirafları

Dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu Ronaldinho, erkek dergisi Playboy'a verdiği röportajda yatak odası sırlarını deşifre etti.

Ronaldinho’dan Playboy’a seks itirafları
  • Spor
  • 28 Ekim 2013 16:43

Erkek dergisi Playboy’a konuşan Brezilyalı ünlü futbolcu Ronaldinho, yatak odası sırlarını deşifre etti. Her zaman hayatında birden fazla kadın olduğunu anlatan Ronaldinho, çağrıldığı kızın bekaret partisine gitmediğini belirterek, “Kızın güzel olup olmadığını hala merak ediyorum” dedi.

PLAYBOY DERGİSİNE SEKS HAYATINI ANLATTI
Uzun süredir adı Beşiktaş ile anılan Brezilyalı yıldız Ronaldinho, başından geçen ilginç bir olayı anlattı.

Brezilya Ligi’nde Atletico Mineiro forması giyen Ronaldinho, Playboy Dergisi’nin Ekim sayısına çarpıcı açıklamalar yaptı.

MAÇTAN ÖNCE SEKS YAPARIM

Tecrübeli futbolcu, “Maçtan bir gün önce dışarıya çıkmam, genelde evde dinlenirim. Bazen bir gün önce seks yapmak yararlı oluyor, çünkü bu beni mutlu ediyor. Aşırıya kaçmadığı sürece seks zararlı değildir. Ben hiç zararını görmedim” dedi.

PİŞMANLIĞI

Utangaç birisi olduğunu vurgulayan Ronaldinho, “Hayatımda hep birden fazla kadın oldu. Kadınların çılgın fikirleri var. Bir keresinde, kızlar arkadaşlarına hediye olarak bekarlığa veda gecesine beni çağırdı. Böyle bir şeyin kesinlike olmayacağını söyledim. Ama kızın güzel olup olmadığını hala merak ediyorum” ifadelerini kullandı.