SON TV

Evlatlık arayan Bekir’in skandal ilanı

Günlerdir gündemde nabzını tuttuğumuz evlatlık arayanların bir araya geldiği platformda skandal bir ilan daha yayınlandı.

Evlatlık arayan Bekir’in skandal ilanı

Evlilik dışı hamile kalanlar, üniversite öğrencileri, eşlerinden ayrılan hamile bayanlar, çocuğu olmayan aileler internet üzerinden ilan vermeye hızla devam ediyorlar. Günlerdir gündemde nabzını tuttuğumuz evlatlık arayanların bir araya geldiği platformda skandal bir ilan daha yayınlandı.

Site Türkiye genelinde iki gün erişime kapatıldı. Konu ile ilgili olarak sitenin sahibi dün bir açıklama yayınlamıştı. Bugün ise site yeniden şu mesajla birlikte aktif hale getirildi:

“Evlatlık vermek isteyenler,
Sitemizde Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından evlat alacak ve verecek aileler bu sitede toplanıyor. Sitemize günde 100 aile ve üzeri bir talep olduğundan yeniden aktif hale getirdik.

Sitemiz aracılığı ile evlat edinmek artık çok kolay olduğu için aşağıdaki yorum kısmına bilgilerinizi yazarak ulaşabirsiniz.”


.
.
Evlatlık arayan Bekir isimli şahıs tarafından dün verilen ilan ise kan donduran cinsten. Verdiği ilanda 18 yaşından büyük bir evlatlık kız aradığını belirterek, “hem karım olsun, hem de çocuğum olsun istiyorum. Uygun olanları hemen bekliyorum” diye yazdı.

ETİKETLER: