SON TV

Özlem Yıldız cipten indi!

4 milyon TL'lik ilk icra sırasında, 'Arabalarımın değeri 4 milyon dolar' diyerek borcunu küçümseyen Sinan Serter artık şirketinin mütevazi arabasına biniyor.

Özlem Yıldız cipten indi!

Bir kaç yıldır ekonomik sıkıntı yaşayan eşi Sinan Serter’i boşayan Özlem Yıldız’ın araba standardı da düştü. Bir tek Yıldız’ın değil, eski eşi Sinan Serter’in de araç standardı oldukça düşmüşe benziyor. Sinan Serter, 4 yıl önce aleyhine başlatılan 4 milyon TL’lik ilk icra takibi sırasında, “Arabalarımın değeri 4 milyon dolar” diyerek borcunu küçümsemişti. Şimdi ise ciplerden indi mütevazi şirket arabasına binerek geziyor.

ARABA GARAJIYLA HAVA ATMIŞTI

Ekonomik darboğazın ilk yılı olan 2009’da aleyhine başlatılan ilk haciz sonrası verdiği demeçte, “Arabalarımın değeri 4 milyon dolar” sözleri ile aleyhine başlatılan ilk icra işlemlerini küçümseyen Sinan Serter, anlaşılan artık 4 milyon dolarlık araba garajına sahip değil.

Aynı şekilde eski eşi Özlem Yıldız’ın da araba standardının düştüğü görülüyor. Geçen yıla kadar lüks arabalara, ciplere binen çift, oğulları için bir araya geldiler.

Bir davete katılmak için birlikte aynı araçla davete icabet eden eski eşlerin mütevazi bir araca bindikleri görüldü.

Serter’in maddi krizde olduğu dönemde evliliği çatırdadığı söylenen güzel sunucu, önceki gün oğlu Demir için eski eşiyle bir araya geldi. Özlem Yıldız ile Sinan Serter, Çağla Şıkel ile Emre Altuğ’un büyük oğulları Kuzey’in yaş günü partisine katıldı.

BARIŞMA SİNYALİ

Levent’teki Party Kids isimli mekanda oğullarının yanında olan eski eşler, çıkışta “Ayrılsak da çocuğumuz için yan yana olacağız” dedi. Yıldız, gazetecilerin “Tekrar barışır mısınız?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Bilmiyorum, şimdi size gün veremem ki. Zamanın ne göstereceği belli olmaz.”

ŞİRKETİN MÜTEVAZİ ARACI

Bu arada uzun süredir maddi sıkıntı çektiği konuşulan Sinan Serter’in lüks cipini bırakıp yerine şirketine ait mütevazı bir araç kullandığı görüldü.

ETİKETLER: