SON TV

Hesabına 50 milyon TL yatmış!

Bir vatandaş para çekmeye gitmesinin ardından hesabında 50 milyon TL görünce şoke oldu.

Hesabına 50 milyon TL yatmış!

İstanbul’da para çekmeye giden bir vatandaş, hesabına 50 milyon TL yattığını görünce büyük bir şaşkınlık geçirdi. Ardından hesaba bloke koyuldu ve şimdi de gönderen araştırılıyor.

Sabah’tan Emir Somer’in haberine göre; İstanbul’da bir ütü fabrikasında çalışan AR-GE uzmanı Ali Oğuz Gümüş, para çekmek için gittiği bankada, hesabına 50 milyon lira yattığını görünce şaşkına döndü.

HESAP BLOKE EDİLDİ

Banka yetkililerince hesap bloke edildi. İlginç olay, 2 gün önce İstanbul Büyükçekmece’de yaşandı. Mimaroba’da yer alan bir ütü fabrikasında AR-GE uzmanı olarak çalışan ve 4 bin lira maaş alan Ali Oğuz Gümüş, para çekmek için gittiği ATM’ye maaş kartını yerleştirince gözlerine inanamadı. Zira hesabında 50 milyon lira vardı.

HEMEN BANKAYA BAŞVURDU
Hemen bankaya başvurdu. Banka yetkilileri paranın havale yoluyla bir başka hesaptan aktarıldığını ve konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını ifade ederek Gümüş’ün hesabı bloke edildi. Ali Oğuz Gümüş ise hesabının bloke edilmesinin ardından mağdur olduğunu, faturalarını ödeyemediğini ve maaşına ulaşamadığını ifade etti. Siber Suçlarla Mücadele ekipleri de yatırılan paranın geldiği hesapları inceleme altına aldı.

ETİKETLER: