SON TV

Cem Yılmaz Ahu Yağtu’ya servet ödeyecek!

Beraberliklerinin ardından hemen evlenme kararı alan Cem Yılmaz Ahu Yağtu çifti 24 Aralık 2013'te boşandı.

Cem Yılmaz Ahu Yağtu’ya servet ödeyecek!

Türkiye’nin en komik adamı Cem Yılmaz ve eşi Ahu Yağtu beraberliklerinin ardından hemen evlenme kararı almış ve ardından Kemal adından bir bebekleri olmuştu.

Türkiye’nin ilgiyle takip ettiği çift şimdi ise ayrılık kararı aldı. Ünlü çift boşanma protokolü üzerinde anlaştı. Ünlü komedyen eşine üç ev, bir de otomobil verecek!

KEMAL BEBEK’E 15 BİN LİRA NAFAKA ÖDEYECEK!

Sabah’tan Başak Çokan’ın haberine göre; Aralarındaki krizi aşamayıp evlerini ayıran Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çifti, boşanma konusunda uzlaşmaya vardı. “Kavgasız, gürültüsüz, saygın bir şekilde anlaştılar” diyen çiftin bir yakını, boşanma protokolünün detaylarını GÜNAYDIN’a açıkladı. Buna göre oğulları Kemal’in velayeti annesinde kalacak. Ünlü komedyen, oğlu için her ay 15 bin lira nafaka ödeyecek.

CEM YILMAZ’DAN BİR DE JEST!

Eşinin bundan sonra maddi sıkıntı çekmemesi için elinden geleni yapacak olan Cem Yılmaz’ın bir de jesti var. Yılmaz; Ahu Yağtu’ya, kendisine iş kurması için yüklü bir ödeme yapacak. Bu rakam, ikili arasında gizli kalacak. Yılmaz, boşanma sırasında eşine üç daire ile bir de otomobil verecek. Çift, mahkemeye anlaşmalı olarak başvuracak.

ETİKETLER: