SON TV

Çöpteki çıplak adam mühendis çıktı!

Ankara'da pazar günü sabah namazında çöp konteynerinde bulunan çıplak adam matematik mühendisi çıktı!

Çöpteki çıplak adam mühendis çıktı!

Ankara’da pazar günü sabah namazında çöp konteynerinde bulunan çıplak adam matematik mühendisi çıktı!

Habertürk’ten Lütfi Erdoğan’ın haberine göre; Ankara’da Hacı Bayram Camii’nin önünde bulunan çöp konteynerinden çıkan çıplak adam olayının arkasından dram çıktı.

MATEMATİK MÜHENDİSİ!

Matematik mühendisi olduğu öğrenilen Yasin S.B.’nin 1.5 yaşında bir oğlu olduğunu ve karaciğer hastası olduğu öğrenildi.

EŞİ ATAMA BEKLİYOR

Psikolojik bozukluğu olduğu bildirilen Yasin B.’nin eşi de ilahiyat mezunu ve Kur’an Kursu öğretmenliği için atama bekliyor…

OLAY NASIL OLMUŞTU?

Güvenlik görevlilerinin anlattığına göre Yasin S. isimli bir kişi, sabah namazı kılındıktan sonra yüksek sesle Kuran-ı Kerim okumaya başladı.

İbadetlerini sürdüren diğer cemaatin rahatsız olmaması için güvenlikçiler, Yasin S.’den alçak sesle okuma yapmasını istedi; ancak aynı şekilde devam edince cami dışına çıkmasını talep etti.

Yasin S., cami otoparkından otomobiline binerek bulunduğu yerden ayrıldı. Hacı Bayram Veli Camii’ndeki görevli güvenlik ekibi, çevrede dolaşırken otoparkın çıkışında kapısı açık vaziyette bir otomobil görünce şüphelendi, incelemek için aracın yanına geldi.

Aracın çevresindeki giysileri fark eden güvenlikçilerin şüphesi iyice arttı. Çevreyi incelemeye başlayan görevliler, yakındaki bir çöp konteynerinin içinde az önce camiden çıkardıkları Yasin S. ile karşılaşınca şaşkına döndü. Görevliler, çöp konteynerı içinde sabah ayazında çırılçıplak halde bekleyen şahsı çıkarmak için olay yerine polis ve sağlık ekibi çağırdı.

Soğuktan titreyen çıplak şahıs, bulunduğu yerden çıkartılarak kontrol için hastaneye götürüldü.

ETİKETLER: