SON TV

Mehmet Eymür: Hedefte Türkiye ve Başbakan Erdoğan var

Eymür, Kişisel değerlendirmem, son günlerde yaşadıklarımız, görüntü öyle olsa da bir “Cemaat Operasyonu” değil, bir “Devlet İstihbaratı” operasyonudur' dedi.

Mehmet Eymür: Hedefte Türkiye ve Başbakan Erdoğan var

Son günlerde Uluslararası boyutta Türkiye’ye yönelik yapılan operasyon ile ilgili MİT Kontrterör Dairesi Eski Başkanı ve SON.TV yazarı Mehmet Eymür, son günlerde yaşananların ‘Cemaat operasyonu’ olmadığını aksine bir ‘Devlet istihbaratı’ operasyonu olduğunu söyledi.

Konu ile ilgili SON.TV’deki köşe yazısında operasyona dikkat çeken MİT Kontrterör Dairesi Eski Başkanı ve SON.TV Yazarı Mehmet Eymür, “Kişisel değerlendirmem, son günlerde yaşadıklarımız, görüntü öyle olsa da bir “Cemaat Operasyonu” değil, bir “Devlet İstihbaratı” operasyonudur. Bu operasyonda rol alan bazı kişilerin operasyonun karakteri gereği esas yöneticiyi ve kime ve niçin hizmet ettiklerini bilmemeleri doğaldır. Teşhis doğru konulmalıdır” dedi.

OPERASYONUN HEDEFİ BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Operasyonun hedeflerini anlatan Eymür, “Operasyonun hedefi Başbakan R. Tayyip Erdoğan ve yakın çevresidir. Muhtemelen bir zamanlar çok sempati ile baktıkları başbakanı artık ilişkileri ve düşünceleri açısından batı dünyası için sakıncalı ve tehlikeli bulmaktadırlar. Bu nedenle yıpratıcı faaliyetlerin artarak devam edeceği zannedilmektedir. Ancak olanlar Türkiye’nin bütünlüğüne, devlet yapısına, ekonomi ve istikrarına büyük zarar vermiştir, böyle devam ederse vermeye de devam edecektir…” dedi.
MEHMET EYMÜR’ÜN KONU İLE İLİGLİ YAZISI İÇİN TIKLAYIN

0/5 (0 Reviews)