SON TV

Sevilay Yükselir: ”İspatlamazsan alçaksın, şerefsizsin”

Mehmet Baransu'nun, Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir hakkındaki iddiası sosyal medyayı karıştırdı.

Sevilay Yükselir: ”İspatlamazsan alçaksın, şerefsizsin”
  • Medya
  • 13 Ocak 2014 11:42

Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu‘nun Paris’teki PKK cinayetleri zanlısı Ömer Güney‘in bir MİT elemanı ve Sabah Gazetesi’nden bir ismin birlikte görüntülendiğini iddia etmesi, gazetenin yazarlarından Sevilay Yükselir’in tepkisine neden oldu.

Baransu’nun Twitter üzerinde paylaştığı mesajlar şöyle:
“ÖMER, MİT’ÇİLER VE SABAH’TAN BİR İSİM..”

Paris cinayetini işleyen Ömer adlı kişinin ses kaydı doğru mu? Cinayet planının kayıtları? Sevilay Yükselir bu kişinin arkadaşıydı sanırım.

5-6 ay önce Ankara’da bir bayan gazeteciyle, MİT’ten bir isimle oturmuştuk. Ömer’in, MİT’çilerin ve Sabah’tan bir ismin fotoğrafı var demişti.

“İDDİALAR YAKLAŞAN FIRTINANIN HABERCİSİ”

Ses kayıtlarındaki iddiası doğruysa skandal.
Bu kayıt çıktığına gôre varolduğu söylenen fotoğraf da ortaya çıkar mı acaba? Seçime kadar bu ülke çok şok yaşayacak gibi.

Şimdi yandaşlar ortaya komplo teorileri atmasınlar. Bu kayıt doğruysa bu yaklaşan fırtınanın habercisi. Bilgi değil, öngörü yazdıklarım.

Ankaralı bayan gazetecinin gördüm dediği fotoğraf sanırım gerçek. MİT’çi gittikten sonra, Sabah’taki kişiyle, Ömer’in fotosunu gördüm demişti.

Sabah’taki ismin kim oldugunu söylemediler. Hatta bir uçak fotosundan daha bahsettiler. 2 Sabah çalışani ve MİT üst düzey yetkilisinin fotosu..

Bu ses kaydı, 5-6 ay önce duyup, bunlar uçmuşlar dediğim olayların gerçek olabileceğini gösteriyor. MİT’çi de kadın gazeteci de çok şey biliyor..

Ses kaydı bu kadar kolay alınır mı diye soranlara; Geçen bir gazeteci arkadaş söyledi. Laptopla bir MİT’çinin ve Sabah’çıların kaydını almış.

“SEVİLAY’IN ÖMER’İN FOTOSUNU BEĞENMESİ..”

Bu kayıt hiç iyi çağrışımlar yapmıyor. Perde arkasını iyi irdelemek gerekli. Birileri bunu da cemaate yıkıp, başka planlar peşinde olabilir.

Öcalan’ın açıklaması, Sabah’çıların olaya atlaması, Uludere, Fransa katliamları camianın işi demeler, sonra bu ses kaydı plan bu kez büyük gibi..

Sevilay Yükselir’in, katliamı yapan Ömer adlı kişinin face’ten arkadaşı olması, fotosunu beğenmesi… İlginç gelişmeler… Aklım karıştı…

Ses kaydı, MİT iddiası, MİT’in gazetesinden 2 ismin cinayet sonrası Paris’te solugu alması. Ankaralı kadın gazetecinin 2 isim, MİT foto demesi..

Kafam cok karıştı çok. Sevilay ve Abdurrahman Şimşek’in olay sonrası yazdıklarını okuyun dönün ses kaydını dinleyin. Bu nasıl ilişkiler yumağı..

“İSPATLAMAZSAN ALÇAKSIN!”

Mehmet Baransu’nun bu iddialarına karşılık Sevilay Yükselir’in tepkisi sert oldu:
Sen benim Ömer Güney’in arkasında olduğumu yazdın öyle mi? Bunu ispatlamazsan namert oğlu namertsin! Alçaksın. Şerefsizsin!

Bir insan bu kadar mı alçalır yahu? Bu kadar mı sefilleşir? Yazıklar olsun sana emi! İftiracılığının sonu yok. İğrençsin!

Yok ya! Bu alçağın yatacak yeri yok! Günahlarını bavullara değil, tırlara doldursa başından savamaz. Çamur at izi kalsın başka bişi yok!

Yarın hakkında böylesi önemli bi cinayetle adımı andığın ve beni hedef gösterdiğin için suç duyurusunda bulunacağım Baransu! İlk işim bu!!!

Doğru hocaları işaret verdi demi: Size şikayet ediyorum bu kadını. Elinizden geleni ardına koymayın diye!
Sen yastığa nasıl başını koyuyorsun ya? Gün boyu insanlara attığın çamurlar iftiralar sonrası nasıl uyuyorsun?