SON TV

Cinayet yine Müge Anlı’da çözüldü

Cinayeti yine Müge Anlı ve ekibi çözdü. Gelen bir ihbar bütün düğümleri çözdü ve zanlı tutuklandı.

Cinayet yine Müge Anlı’da çözüldü

Cinayet yine Müge Anlı’ya gelen bir ihbar üzerine çözüldü. 44 gündür Emine Kutluca kayıptı ve öldürüldüğü bir telefonla ortaya çıktı. Zanlı Rıza E. ise cinayeti itiraf etti ve tutuklandı.

Sabah’tan Mesut Altun’un haberine göre; Ankara OSTİM’deki bir işyerinde temizlik ve çay servisine bakan 2 çocuk annesi 41 yaşındaki Emine Kutluca, geçen yıl 28 Kasım’da işe gitmek üzere evden çıktı. O günden sonra Kutluca’dan haber alınamadı. Kutluca son olarak, çalıştığı işyerinin önündeki MOBESE kameraları tarafından, bir araçtan indikten sonra işyerine gitmek yerine tam ters istikamete yürürken görüntülendi.

Şimdiye dek birçok kayıp ve cinayet olayının aydınlatılmasını sağlayan, Müge Anlı’nın atv’de yayınlanan Tatlı Sert adlı programına katılan Emine Kutluca’nın kızı Hüsniye Kutluca ve annesi Mariye Özer, Kutluca’nın birileri tarafından kaçırılıp alıkonulduğunu öne sürdü. Bu sırada yayına bağlanan Emine Kutluca’nın bir arkadaşı, genç kadının görüştüğü Rıza E. adlı kişi tarafından ilişkiye zorlandığını anlattı. Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, Kutluca’nın kaybolduğu gün Rıza E. ile kısa bir telefon görüşmesi yaptığını tespit etti.

ÖYLE BİR ŞEYLE ÖLDÜRDÜ Kİ…

Bunun üzerine evli ve 3 çocuk babası olan Rıza E. 9 Ocak’ta gözaltına alındı. OSTİM’de bir aydınlatma şirketinde ustabaşı olarak çalışan Rıza E., bir süredir ilişkisi olduğunu öne sürdüğü Kutluca’yı plastik kelepçeyle boğarak öldürüp, cesedini şehrin 8 kilometre dışında boş bir araziye gömdüğünü itiraf etti.

Yaklaşık bir aydır Kutluca’nın kaybolmasını gündemde tutan Müge Anlı programda acı haberi verirken, Kutluca’nın kızı ve annesi gözyaşlarına boğuldu. Sincan Cezaevi’ne gönderilen Rıza E. cinayeti kıskançlık yüzünden işlediğini öne sürdü. Yakın arkadaşları ise Kutluca’nın, Rıza E.’nin kendisine tecavüz ettiğini ve zorla ilişkiyi sürdürmek istediğini söylediğini iddia etti.

ETİKETLER: