SON TV

Messi’nin takım elbisesi 1 milyon euro!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Ballon d’Or ödül töreninde Messi'nin takımı olay olmuştu.

Messi’nin takım elbisesi 1 milyon euro!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Ballon d’Or ödül töreninde Messi’nin takımı olay olmuştu. Messi o takımı giymek için öyle bir rakam almışki…

D&G’DEN 1 MİLYON EURO ALDI

Ballon d’Or ödül töreninde 1500 Euro’luk elbisesindeki renk seçimi çok eleştirilen Arjantinli yıldızın, bu kıyafeti giymesi karşılığı Dolce& Gabbana’dan 1 milyon Euro aldığı öğrenildi.

MESSİ KIYAFETİYLE ÖNDE

Ronaldo’nun 1. olduğu ‘Ballon d’Or dünyada yılın futbolcusu’ ödül töreninde, Messi de elbisesiyle ön plana çıkmıştı. Son yıllarda Ballon d’Or törenlerine giydiği kıyafetlerle dikkat çeken Lionel Messi, bu kez ‘elektrik kırmızısı’ renkli elbisesiyle konuşuldu.

Arjantinli yıldız, elbise seçiminde doğal olarak kıyafet sponsoru Dolce&Gabbana’dan vazgeçmedi. Messi’nin giydiği takımın yaklaşık değeri ise 1.500 Euro’ydu. Gecenin galibi Cristiano Ronaldo ise tıpkı Messi gibi klasik markası Dsquared’den giyindi. Portekizli’nin kostümünün değeri ise 3 bin Euro civarındaydı.

İSPANYOL GAZETESİNDEN İDDİA!

Herkes Messi’nin elektrik kırmızısı takımını eleştiri yağmuruna tutarken, İspanyol gazetesi El Mundo Deportivo ilginç bir iddia ortaya attı.

ANLAŞMALI TAKIM

Arjantinli yıldızın anlaşmalı olduğu Dolce Gabbana’dan bu tip organizasyonlarda istenilen takımları giymek için ekstra para aldığını yazan gazete, Ballon d’Or gecesinde giydiği takım için 1 milyon Euro aldığını ifade etti.

ETİKETLER: