SON TV

Karısının yanında bayan gazeteciyi taciz etti

Gazeteci Pınar Aktaş, karısının yanında bir sağına bir soluna geçip selektör yakan, tepki üzerine de direksiyonu üzerine kıran bir magandanın tacizine uğradı.

Karısının yanında bayan gazeteciyi taciz etti

Gazeteci Pınar Aktaş, trafikte uğradığı tacizi yazdı. Aktaş, karısının yanında bir sağına bir soluna geçip selektör yakan, tepki üzerine de bağırıp çağırarak üzerine aracını süren magandanın tacizini yazdı.

Gazeteci Pınar Aktaş, bu sabah işine giderken trafikte tacize uğradı. Olayı Twitter hesabından duyuran Aktaş, aracı ile bir sağına bir soluna geçip selektör yakarak kendisini taciz eden adamın karasının da yan koltukta oturduğunu yazdı.

ÜZERİNE DİREKSİYONU KIRDI

Arabasının camını açıp, “Derdin ne” diye sorduğunu, buna kızan sürücünün de üzerine direksiyonu kırarak bağırdığını belirten Aktaş, adamın hem taciz edip hem de kendisine bağırması üzerine camını açıp ona küfür ettiğini yazdı.

TACİZCİNİN KARISI AKTAŞ’A KIZDI!

Tartışma sırasında karısının uyandığını ve kendisine, “Kocama küfür edemezsin” diye bağırdığını ifade eden Aktaş, “Çek kenara dedim ama kaçtı. Erkekliğin yüzde yüzü kaçmakmış. Ben arabayı kenara çektim ve plakasını polislere verdim” tweetleri attı.

İşte o tweetler

ETİKETLER: