SON TV

Rafet El Roman’ın eş protokolü!

Rafet El Roman, Bostancı Kültür Merkezi’nde konserinde kızı Su’yla düet yaptı.

Rafet El Roman’ın eş protokolü!

Konseri izlemeye gelen eski eşi Tuğba Altıntop annesi ve kızıyla ön sırada otururken, Ceren Kalpakarslan ise bir arka sırada, en uçta yer aldı. El Roman, “Eskiden problemler oluyordu. Ama şimdi kızlarım ve Ceren çok iyi anlaşıyorlar” dedi.

SU BABASININ İZİNDE

Rafet El Roman, önceki akşam Bostancı Kültür Merkezi’nde konser verdi. Şarkıcı, iki yıl önce Eurovision Şarkı Yarışması için bestelediği parçada kızı Su ile düet yaptı

Su ve Şevval El Roman, babaları Rafet El Roman’ın konserini anneleri Tuğba Altıntop ve anneanneleri Nesime Altıntop ile birlikte izledi. Geceye aile boyu katılan ekip, en ön sırada oturdu. Şarkıcının sevgilisi Ceren Kalpakarslan ise bir arka sıranın en uç köşesinde oturmayı tercih etti. Tuğba Altıntop ve Ceren Kalpakarslan, konser boyunca göz göze gelmemeye özen gösterdi.

Konser öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtlayan Rafet El Roman, sevgilisi ve kızları arasında sorun olduğuna dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. “Evliliğe her zaman hazırım” diyen şarkıcı, 2014’te evlenebileceğinin sinyalini verdi.

“Konu kızlarım olunca tırnaklarım uzuyor”

Tuğba Altıntop ise kızları ve Ceren Kalpakarslan arasında ilişkiyi şöyle yorumladı: “Kızlarımı doldurduğum söyleniyor. Kimse boş konuşmasın. Konu, kızlarım olunca tırnaklarım
çıkar.”

ETİKETLER: