SON TV

Aşk intikamı acı oldu!

Genç kız ev arkadaşının erkek arkadaşıyla birlikte olduğunu öğrenince inanılmaz bir intikam aldı!

Aşk intikamı acı oldu!

Genç kız ev arkadaşının erkek arkadaşıyla birlikte olduğunu öğrenince inanılmaz bir intikam aldı!

EN ACI İNTİKAM!

Ünlü bir reklam ajansında birlikte çalıştığı ev arkadaşı Canset Bağan’ın uyurken saçlarını kestiği gerekçesiyle sanık olan Deniz Kıran, olayı Bağan’ın erkek arkadaşıyla birlikte olduğunu öğrenince intikam amacıyla yaptığını anlattı.

Habertürk’ten Canan İspir’in haberine göre; hakkında ‘kasten yaralama’ suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istenen Kıran, önceki gün hâkimkarşısına çıktı.

İŞTE GENÇ KIZIN İFADESİ!

Kıran,mahkemede, şikâyetçinin erkek arkadaşıyla birlikte olduğunu öğrenmesi üzerine büyük üzüntü yaşadığını belirterek, “Kendisinin gelip benimle konuşmasını bekledim ancak her gün aynı yerde çalışmamıza, birlikte oturmamıza rağmen gelip konuşmadığı gibi bu durumdan bir rahatsızlık duyduğunu da görmedim.

Normalde kendisiyle beraber yatıyorduk ancak olay günü geç saatte gelip uyuduklarını gördüm. Uyandırıp konuşmak istedim, uzun saçları vardı ve uyurken yataktan sarkıyordu, bunu düşünürken masanın üzerinde de kâğıt makasını gördüm. Saçlarının çok az kısmını kestim, uyanınca saçlarına ne olduğunu sordu.

Ben de aynaya bakmasını söyledim. Hâlâ ertesi gün işe nasıl gideceğini soruyordu. Bağırıp çağırarak tokat attı, ben de karşılık verdim ancakmakasla kendisine vurmadım. İtiş kakış sırasında tırnaklarım boynunu çizmiş olabilir. Suç kastım yoktur. Pişmanım, zararını karşılamaya hazırım” dedi.

Mahkeme, sanığa şikâyetçi tarafın zararını karşılaması için süre vererek duruşmayı erteledi.

ETİKETLER: