SON TV

Spor kulübünde pedofili skandalı!

Etiler Spor Kulübü'nde dehşet bir olay yaşandı. Antrenörken 11 çocuğa inanılmaz cinsel istismarlarda bulunan Gökhan K. için 811 yıl hapis istendi.

Spor kulübünde pedofili skandalı!

Etiler Spor Kulübü’nde dehşet bir olay yaşandı. Antrenörken 11 çocuğa inanılmaz cinsel istismarlarda bulunan Gökhan K. için 811 yıl hapis istendi.

811 YIL HAPİS İSTEMİ

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre; Etiler Spor Kulübü’nün antrenörüyken 11 çocuk futbolcuya cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Gökhan K.’ye 811 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

İstanbul’da çocukları Etiler Spor Kulübü’ne devam eden dört aile geçen yıl polise başvurarak, antrenör Gökhan K.’nin çocuklarını cinsel istismara maruz bıraktığını iddia etti. Gözaltına alınan antrenör, savcılıktaki sorgusunun ardından tutuklandı. SABAH Özel İstihbarat Bölümü’nün ulaştığı iddianamede tüyler ürperten bilgiler yer aldı.

Gökhan K.’nin kulüp binasına getirdiği kadınların yaşları 15’ten küçük olan çocuk futbolcularla cinsel ilişkiye girmelerini sağladığı, tecavüz ettiği çocukları birbirleriyle ilişkiye zorladığı ve bu anları kameraya çekip şantaj amacıyla kullandığı saptandı. İddianamede Gökhan K.’nin futbol eğitiminden gelen otoritesini kullanıp ilişkiye girdiği çocukların ahlaki çöküntü yaşamasına yol açtığı kaydedildi. Gökhan K.’nin her ilişki sonrası çocuklara para verdiği de belirlendi.

‘PARA VERDİ, TEHDİT ETTİ’

Şüphelinin cep telefonu ve bilgisayarında yapılan incelemede çok sayıda futbolcusuna ait ahlak dışı görüntüler bulunduğu belirtildi. Bu görüntülerde ve yapılan inceleme sonucunda 11 çocuk mağdurun tespit edildiği, bu çocukların tehdit edilerek cinsel amaçla müteselsil şekilde hürriyetlerinin kısıtlandığı kaydedildi. Savcılık Gökhan K. hakkında “müstehcen yayınların üretiminde çocukları kullanmak”, “çocuğun nitelikli cinsel istismarı”,”Cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma”, “Özel hayatın gizliliğini ihlal” suçlarından 811 yıl 6 aya kadar hapis istedi. Gökhan K.’nin suç ortaklarından olduğu öne sürülen 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Arife Çağla. Ç. hakkında da şüpheli ile işbirliği ve dayanışma içinde davrandığı gerekçesiyle “çocuğun nitelikli cinsel istismarı ” suçundan 100 yıl 10 ay hapis cezası istendi. Dava önümüzdeki günlerde Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

SABAH DUYURMUŞTU

Etiler Spor Kulübü’nde yaşanan skandalı SABAH 21 Temmuz 2013 günü kamuoyuna “Pedofili Utancı”manşetiyle duyurmuştu. Etiler Spor Kulübü Başkanı Hızır Canbaz da Gökhan K.’den şikâyetçi oldu.

SABAH’IN HABERİN İÇİN TIKLAYIN!