SON TV

Üç avukatın kalite kavgası

İkisi bayan 3 avukat şehrin göbeğinde yol ortasında 'kalite' tartışmasına girdi. Bayan avukatlara hakarette bulunan erkek avukatın 2 yıl hapsi istendi.

Üç avukatın kalite kavgası

Trafikte erkek-kadın tartışmalarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez olay biraz daha farklı. Farklılık ise olayın 3 kahramanının 3’nünde avukat olmasında yatıyor.

KALİTE TARTIŞMASI

İstanbul’da Şişli’de bulunan bir hastaneye muayeneye gitmekte olan Av. S.K. ile Av. A.S.G. yanlarından hızla geçen bir araçla irkildiler. 2 bayan avukat bu olayın tekrarlanmasıyla aşırı hızla giden aracı takibe aldılar. Bir otoparka girmek için giriş kapısında bekleyen aracın yanına giden iki bayan avukat sürücüden aşağı inmesini istediler. Bayan avukatlar S.K. ve A.S.G. aracından inen erkek sürücüyle yol ortasında tartışmaya başladılar. Sonradan avukat olduğu öğrenilen erkek sürücü F.E., bayan avukatlara hitaben ‘Siz zaten kalitesizsiniz, kalitenizi belli ettiniz’ sözlerini sarfetti.

2 YIL HAPSİ İSTENDİ

Yol ortasında ‘Kalite’ hakaretine uğrayan iki bayan avukat İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na Av.F.E. hakkında suç duyurusnda bulundu. Soruşturmayı yürüten savcı tarafından hazırlanan iddianamede Av.F.E.’nin ‘Hakaret’ suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanması istendi.