SON TV

Sıla’nın eski sevgilisi şimdi onunla!

Sıla'dan geçtiğimiz aylarda ayrılan Özgür Mumcu şimdi Tarkan'ın eski sevgilisi Bilge ile beraber.

Sıla’nın eski sevgilisi şimdi onunla!

Sıla’dan geçtiğimiz aylarda ayrılan Özgür Mumcu şimdi Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge ile beraber.

BİLGE ÖZTÜRK İLE BİRLİKTE!

Sıla’dan geçtiğimiz aylarda ayrılan Özgür Mumcu şimdi Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge ile beraber.Geçtiğimiz aylarda ünlü popçu Sıla ile ayrılan gazeteci Özgür Mumcu, gönlünü yine bir ünlüye kaptırdı. Mumcu, yaklaşık 10 gündür aşk yaşadığı Bilge Öztürk ile ilk kez görüntülendi.

Güzel şarkıcı Sıla ile yaşadığı uzun süreli aşkla magazin gündemine gelen gazeteci Özgür Mumcu; anlaşılan popülerliği sevdi. Sıla ile uzun süreli beraberliği geçtiğimiz aylarda sona eren Mumcu; gönlünü yine ünlü bir isme kaptırdı.

Özgür Mumcu, önceki akşam İstanbul’un en popüler mekanlarından Nişantaşı Sess Bar’da arkadaşlarıyla eğlendi. Mumcu’nun içeride samimi olduğu isim ise adını yıllar önce Tarkan’la yaşadığı aşkla duyuran Bilge Öztürk’tü…

İKİSİ DE YENİ AYRILDI

Öztürk ile Özgür Mumcu’nun yaklaşık 10 gündür aşk yaşadığı öğrenildi. Çiçeği burnunda çift; birlikte eğlendikleri mekandan 15 dakika arayla çıktı. Kısa bir süre önce sevgilisi Salih Alexander Çakır’dan ayrılan Bilge Öztürk; Mumcu ile ilgili yöneltilen sorulara gülümsemekle yetindi. Özgür Mumcu ise Öztürk’le ilgili yorum yapmamak için telefonuna sarıldı.

ETİKETLER: