SON TV

Abdullah Kığılı’dan Başbakan Erdoğan’a övgü!

Fenerbahçe asbaşkanı Abdullah Kiğılı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında açıklamalarda bulundu!

Abdullah Kığılı’dan Başbakan Erdoğan’a övgü!

Kiğılı Giyim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Fenerbahçe asbaşkanı Abdullah Kiğılı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında açıklamalarda bulundu!

Fenerbahçe camiasının şike soruşturması sırasında zaman zaman yaptığı siyasi eleştirilerin ardından kulübün 2 numaralı yöneticisi Abdullah Kiğılı’dan ilginç bir açıklama geldi.

“BEN HAYATIMDA 2 BÜYÜK BAŞKAN GÖRDÜM!”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD Sektör Kurulları tarafından organize edilen 1. Bölge, Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı’nda konuşan Kiğılı Giyim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, geçmiş dönemlerde ticaret hayatında yaşanan zorluklara değinirken, “Ben hayatımda iki tane büyük başkan gördüm. Biri Turgut Özal, öbürü de Recep Tayyip Erdoğan” dedi.

Kiğılı bu konuda şunları söyledi; “Ben hayatımda iki büyük başkan gördüm, Türkiye’yi idare eden. Biri Turgut Özal, öbürü Recep Tayyip Erdoğan. 50 yıllık ticari hayatımda iki büyük başbakan gördük. Bütün ihtilalleri, muhtıraları gördüm. Her sabah bir bakanın çıkıp bir beyanat vermesiyle kurların, işlerin altüst olduğunu, her şeyin değiştiğini gördük, hepsini yaşadık. Çok şükür bugünlerde geriye dönüp baktığımızda Türkiye’nin gelişiminin çok büyük olduğunu görüyoruz” dedi.

Kaynak: Şampiy10